Zamknij

Koronawirus: Doda poruszyła ważny temat. "Jak to możliwe, że ta kwestia umknęła politykom?"

Judyta Wanicka
12.03.2020 10:58
Doda
fot. Instagram:@dodaqueen

Doda jest zaniepokojona epidemią koronawirusa w Polsce. Piosenkarka zauważyła, że mimo alertów wciąż czynnych jest mnóstwo klubów i dyskotek. Za ten stan rzeczy obwinia rządzących. 

Epidemia koronawirusa zatacza coraz rzesze kręgi. Niedawno wirus dotarł do Polski i zdążył rozprzestrzenić się w wielu województwach. Media donoszą o kolejnych przypadkach zakażeń, odwoływane są imprezy masowe i zajęcia w szkołach, a placówki kulturalne są zamykane. Na alerty reagują również znane postaci show-biznesu. Gwiazdy apelują do fanów o wkładanie masek i zachowanie ostrożności. Do akcji przyłączyła się również Doda, którą zbulwersował fakt, że w czasie największego zagrożenia wiele lokali rozrywkowych wciąż funkcjonuje normalnie. 

Koronawirus w Polsce: Doda apeluje o zamknięcie klubów i dyskotek

Doda zamieściła na Instagramie post dotyczący ważnej kwestii. Z jej obserwacji wynika, że wiele klubów ignoruje niebezpieczeństwo i nadal organizuje imprezy. Gwiazda uznaje to za poważne niedopatrzenie ze strony rządzących. Przypomnijmy, że w związku z rozprzestrzenianiem się koronawirusa rząd podjął decyzję o zamknięciu placówek oświatowych i kulturalnych. Od 12 marca działalność kin, teatrów i muzeów została zawieszona. Rabczewska chce, żeby podobnym obowiązkiem objęto również prywatne działalności. 

Wielu fanów przyznaje wokalistce rację i donosi, że jednak coraz więcej klubów decyduje się zawiesić imprezy na czas epidemii. 

Niech Warszawa bierze przykład! Wszystkie największe kluby w Warszawie normalnie działają - grzmi Doda. 

Na uwagi, że politycy nic do kwestii nie mają i nikt nikogo nie zmusza do zabawy podczas epidemii, Rabczewska zareagowała krótko. 

Błędy młodości. Młodzi są głupi. Rządzący nie powinni być - odpawrła i zwróciła uwagę na bezpieczeństwo pracowników, którzy muszą przychodzić do pracy i narażać własne zdrowie. 

Zagłosuj

Czy kluby i imprezownie powinny zostać zamknięte na czas epidemii?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw