Zamknij

Koronawirus: "Jeden z dziesięciu" i "Jaka to melodia?" znikają z TVP? Wydano oświadczenie

Patrycja Chudolińska
01.04.2020 17:37
Jaka to melodia
fot. VIPHOTO/East News

Kolejne kultowe programy znikną na jakiś czas z Telewizji Polskiej. W związku z koronawirusem odwołane zostały zdjęcia do kolejnych odcinków "Jeden z dziesięciu" i "Jaka to melodia?".

Koronawirus w Polsce zbiera coraz większe żniwo. Liczba zarażeń z dnia na dzień rośnie i nic nie wskazuje na to, by w najbliższych dniach zaczęła spadać. W związku ze stanem epidemii stacje telewizyjne podjęły decyzję o odwołaniu zdjęć do większości seriali oraz programów. W najbliższych tygodniach nie zobaczymy m.in. nowych odcinków "Kuby Wojewódzkiego", "Kuchennych rewolucji", "Tańca z gwiazdami" czy "Milionerów". Teraz do sieci trafiły informacje o kolejnych zawieszonych produkcjach. Widzowie nie będą pocieszeni.

Koniec emisji nowych odcinków "Jeden z dziesięciu" i "Jaka to melodia?"

Jak podaje portal WirtualneMedia.pl, już od 5 kwietnia zakończona zostanie emisja nowych odcinków programu "Jaka to melodia?". Natomiast od 14 kwietnia nie zobaczymy w TVP premierowych wydań teleturnieju "Jeden z dziesięciu". Zamiast nowych odcinków wypuszczane będą powtórki. Oba programy gościły na ekranach telewizorów bez przerwy od ponad 20 lat.

- Chcemy Was uspokoić, że nadal będziemy z Wami codziennie na antenie TVP1, od poniedziałku do piątku. Jednakże z powodu kwarantanny nie udało nam się nagrać kolejnych premierowych odcinków programu i w połowie kwietnia zostanie wyemitowany 20 odcinek 118. edycji, a następnie powtórki. Tym razem na Wielki Finał będziemy musieli poczekać. Obecnie, prawdopodobnie jak większość z Was, pracujemy w domach przygotowując kolejne odcinki i obiecujemy, że rozpoczniemy nagrania jak tylko będzie to możliwe. Prosimy ZOSTAŃCIE W DOMU dbajcie o siebie i swoich bliskich. Życzymy Wam dużo zdrowia i zapraszamy codziennie na spotkanie z nami do TVP1 - czytamy na profilu facebookowym "Jeden z dziesięciu".

Telewizja Polska zdecydowała się również na rozpoczęcie nowych cykli. Od 30 marca emitowane są "Rozmowy w czasach zarazy" z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem. Stacja emituje również "Bądźmy razem w domu", czyli nowe show dla seniorów, a także "Wesoła nauka", czyli program edukacyjny dla młodzieży.

RadioZET.pl/PCh