Zamknij

Koronawirus: Kinga Rusin poruszona stanem warszawskich ulic. Widok jest zatrważający [FOTO]

Judyta Wanicka
21.04.2020 18:24
Kinga Rusin
fot. Instagram:@kingarusin

Kinga Rusin opublikowała zdjęcia z ulic Warszawy zrobione w czasie pandemii. Prezenterka zasygnalizowała poważny problem, z którym boryka się coraz więcej miast w Polsce. 

Kinga Rusin z niepokojem patrzy na zaśmiecone ulice Warszawy. Problem przybrał na sile w czasie pandemii koronawirusa. Mnóstwo osób pozbywa się zużytych masek, rękawiczek i worków, wyrzucając je gdzie popadnie. W efekcie ulice i skwery toną w plastikowych odpadach. Niedawno o niepokojącym zjawisku alarmował Marcin Dorociński. Aktor pokazał zasmucające zdjęcia z europejskich stolic. Niestety wygląda na to, że i Warszawa zmienia się powoli w epidemiczne śmietnisko. 

Kinga Rusin zszokowana zaśmieconymi ulicami

Kinga Rusin od lat angażuje się w różne akcje ekologiczne mające na celu ratowanie naszej planty. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" odważnie protestuje przeciwko zabijaniu zwierząt, wycinkom lasów i niszczeniu ekosystemów. Sama nie je mięsa, uprawia sport i dba o urodę wyłącznie za pomocą naturalnych kosmetyków. Przy tym stara się zarażać innych zdrowym stylem życia.

Nic dziwnego, że zaangażowaną w ochronę środowiska gwiazdę poruszyły obrazki ze stołecznych ulic. Na zdjęciach, które opublikowała na Instastory, widać walające się odpady po środkach ochronnych. Maski i foliowe rękawiczki rozwiewa wiatr. Niestety tak dzieje się już w niemal każdej części miasta. Jak donoszą internauci, podobny problem jest zauważalny w wielu miejscowościach w kraju. 

1
fot. Instastory:@kingarusin

Niestety nie wszystkie leży na sercu czystość miasta. Aż strach pomyśleć, co dzieje się w parkach i lasach. 

2
fot. Instastory:@kingarusin
kkj
fot. Instagram:@kingarusin
Zagłosuj

Segregujesz śmieci?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw