Zamknij

Koronawirus: Małgorzata Rozenek niepokoi się o swoje zdrowie. "Ja też czuję się nieswojo"

Judyta Wanicka
17.03.2020 10:58
Koronawirus: Małgorzata Rozenek niepokoi się o swoje zdrowie. "Ja też czuję się nieswojo"
fot. Instagram:@m_rozenek

Małgorzata Rozenek przekazała fankom ważne informacje na temat koronawirusa. Żona Radka Majdana podzieliła się także informacją o swoim samopoczuciu w czasie epidemii. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży i obawia się o swoje zdrowie. 

Małgorzata Rozenek włączyła się do akcji uświadamiania społeczeństwa w sprawie ochrony przed koronawirusem. Gwiazda jest w zaawansowanej ciąży, dlatego postanowiła pomóc swoim ciężarnym fankom, które podobnie jak ona, obawiają się zakażenia SARS CoV-2 w ciąży. Rozenek podzieliła się rzetelnymi informacjami na temat postępowania w przypadku koronawirusa w okresie ciąży, połogu i karmienia. Przy okazji wyznała, jak sama czuje się w czasie szalejącej pandemii. 

Małgorzata Rozenek skrytykowana. Gwiazda naraziła się na zarażenie koronawirusem? [FOTO]

Małgorzata Rozenek obawia się koronawirusa 

Żona Radosława Majdana zaapelowała do ciężarnych fanek i świeżo upieczonych mam, aby przestrzegały wszystkich zaleceń specjalistów. 

Dziewczyny na swoje story i w bio, wrzuciłam link do artykułu Fundacji "Rodzić po ludzku" dotyczący, zaleceń dla kobiet w okresie ciąży, porodu i połogu, w związku z Covid-19. Należy czytać zawsze sprawdzone informacje, wszystkie przyszłe mamy, szczególnie te, które mają niedługo termin porodu, przytulam do serca, bo rozumiem, jak bardzo się martwicie - napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek. 

Szefowa "Projekt Lady" wyznała, że sama ma sporo obaw i czuje się niepewnie. Wirus może zaatakować w każdej chwili, a na finiszu ciąży byłoby to bardzo niebezpieczne. Będąca u progu siódmego miesiąca gwiazda stara się jednak być pełna optymizmu.

Ja też czuję się nieswojo, mimo że do terminu mam 2 i pół miesiąca. Jedyne co możemy zrobić to pilnować przestrzegania zaleceń służb sanitarnych i myśleć pozytywnie, wysyłam Wam całą masę pozytywnej energii - napisała Małgorzata Rozenek do swoich fanek. 

Małgorzata Rozenek o diecie w ciąży. "Zupełnie poległam, dramat" 

Zagłosuj

Obawiasz się koronawirusa?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw