Zamknij

Koronawirus: Tom Hanks zdradza, jak się czuje dwa tygodnie po zarażeniu

Patrycja Chudolińska
23.03.2020 17:25
Tom Hanks
fot. Instagram/@tomhanks

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson od dwóch tygodni zmagają się z koronawirusem. Aktor zdradził, jak się teraz czuje. Przy okazji wystosował bardzo ważny apel do swoich fanów.

Tom Hanks i jego żona mają koronawirusa

Tom Hanks i jego żona Rita Wilson dwa tygodnie temu zostali przebadani na obecność koronawirusa. Test wyszedł pozytywny, a aktor wraz z ukochaną trafili do szpitala w Australii. O stanie zdrowia rodziców informował w mediach społecznościowych ich syn, Chet. Po kilku dniach Tom i Rita poczuli się na tyle dobrze, że mogli opuścić szpital i rozpocząć kwarantannę domową.

- Teraz są na kwarantannie domowej, czują się dużo lepiej. To dla mnie ulga. Powinniśmy wszyscy zachować spokój. Panika nie jest potrzebna - przyznał Chet w jednym z nagrań na Instagramie.

Tom Hanks zdradził, jak czuje się dwa tygodnie po zarażeniu koronawirusem

Tom Hanks po wyjściu ze szpitala zdradził, że już nie ma gorączki. Aktor czuł się jednak bardzo zmęczony i obowiązki domowe, jak mycie naczyń czy składanie prania, kończyły się zwykle drzemką na kanapie. Teraz gwiazdor przekazał fanom nowe informacje na temat swojego stanu zdrowia. Zaapelował przy okazji do fanów, by przestrzegali odgórnych zaleceń.

- Hej wszystkim. Minęły dwa tygodnie od pierwszych objawów i czujemy się już lepiej. Tak działa odizolowanie - nikomu wirusa nie przekażesz i od nikogo go nie złapiesz. Brzmi rozsądnie? Trochę to potrwa, ale jeśli będziemy się sobą opiekować i pomagać, to zły czas przeminie. Jakoś to przetrwamy - napisał na Twitterze.

Tom Hanks, podobnie jak wiele innych postaci ze świata show-biznesu, apeluje do fanów, by zostali w domu. Choć większość osób stara się ograniczyć kontakty z innymi ludźmi, wciąż są i tacy, którzy nie przestrzegają zasad domowej kwarantanny. Myślicie, że dotrze do nich apel Toma Hanksa?

RadioZET.pl/PCh