Zamknij

Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami": jedna para nie zatańczy. Polsat wydał oświadczenie

16.10.2020 18:51
Taniec z gwiazdami 11
fot. Piotr Molecki/East News

Kolejny uczestnik "Tańca z gwiazdami 11" ma koronawirusa. Nieoficjalnie mówi się, że zakażona jest Sylwia Lipka. Polsat wydał komunikat w sprawie dzisiejszego odcinka. 

Koronawirus nie opuszcza planu 11. edycji "Tańca z gwiazdami". Przed dzisiejszym odcinkiem okazało się, że Sylwia Lipka otrzymała pozytywny wynik testu na COVID-19. Zakażona blogerka nie zatańczy w dzisiejszym odcinku podobnie jak przed tygodniem Bogdan Kalus i Lenka Klimentova. Na parkiecie nie pojawi się również partnerujący jej Rafał Maserak.

Taniec z gwiazdami 11: Sylwester Wilk wrócił do programu i walczy z hejtem. Widzowie chcą, żeby odpadł

Taniec z gwiazdami 11: Sylwia Lipka ma koronawirusa. Nie wystąpi dzisiaj w show 

Kilka godzin przed transmisją dziewiątego odcinka "Tańca z gwiazdami" na oficjalnym profilu show pojawił się komunikat w sprawie sytuacji na planie. Jedna z par została wykluczona z dzisiejszej rywalizacji ze względu na zakażenie koronawirusem. W oświadczeniu nie ujawniono nazwiska gwiazdy, ale najprawdopodobniej chodzi o Sylwię Lipkę

Kochani! Z przykrością informujemy, iż wśród uczestników "Tańca z gwiazdami" zdiagnozowano koronawirusa. W związku z zaistniałą sytuacją jedna z par nie weźmie udziału w dzisiejszym odcinku show. Wszyscy pozostali uczestnicy oraz ekipa przeszli testy, które dały wynik negatywny, czyli nie wykazały zakażenia. Dlatego też program zostanie wyemitowany zgodnie z planem, ale bez publiczności i przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego - czytamy w oświadczeniu. 

Przypomnijmy, że przed tygodniem na parkiecie nie pojawili się Bogdan Kalus i Lenka Klimentova, u których wykryto koronawirusa. Para wycofała się już z programu. Jan Kliment również musiał przejść kwarantannę, przez co nie zatańczył w odcinku z Anną Karwan.