Zamknij

Koroniewska składa mężowi życzenia na Dzień Dziadka. "Wyglądasz leciwie" [FOTO]

22.01.2021 18:37
Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor
fot. VIPHOTO/East News

Joanna Koroniewska złożyła mężowi nietypowe życzenia. Na Instagramie aktorka zauważyła, że Maciej Dowbor wygląda coraz bardziej leciwie, dlatego życzenia z okazji Dnia Dziadka są jak najbardziej na miejscu. Zdjęcie, które zamieściła, pokazuje, że wizualnie prezenterowi rzeczywiście przybyło lat.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą świetny duet w życiu, jak i w pracy. Od kiedy na Instagramie zaczęli publikować swoją "Domówkę", ich popularność w sieci znacznie wzrosła. Fani bardzo cenią ich za poczucie humoru, dystans i ciekawe podejście do życia. Tym razem "Dowbory" zaskoczyli internautów swoimi postarzanymi zdjęciami, opublikowanymi przy okazji Dnia Babci oraz Dnia Dziadka.

Zobacz także: Joanna Koroniewska zaskoczyła publikacją. "Tego zdjęcia NIGDY nie miało tutaj być!" [FOTO]

Joanna Koroniewska składa mężowi nietypowe życzenia

Maciej Dowbor jest starszy od Joanny Koroniewskiej zaledwie kilka miesięcy, jednak jego "pandemiczna" fryzura (dziennikarz od kilku miesięcy zapuszcza coraz dłuższe włosy i niemal przestał się golić) mocno dodaje mu lat. Koroniewska postanowiła sobie z tego zażartować i złożyła mężowi życzenia z okazji Dnia Dziadka. Przy okazji zażartowała także z siebie, prezentując zdjęcia przerabiane apką do postarzania twarzy.

"Drogi @maciej_dowbor !! Z okazji dzisiejszego Dnia Babci a za chwilę i Dziadka życzę Ci, abyś jednak przemyślał swoją długą fryzurę, bo coraz bardziej przypominasz, ale dziadka Mroza. Życzę Ci też abyś jednak zaczął SMAROWAĆ się kremikiem, żeby wyglądać PRZYNAJMNIEJ tak jak JA"- żartuje Koroniewska. "Wiek to nie metryka a stan ducha i wygląd a z nas dwojga, na razie Kochanie To Ty wyglądasz bardziej leciwie, że tak to ujmę. Wprawdzie dziadkami jeszcze NIE jesteśmy, ale z moich obliczeń wynika, że może już nawet jest do tego bliżej niż dalej" - napisała.

Jak się okazuje, zdjęcia są "odwetem", za fotkę, którą wcześniej pokazał Dowbor.

"To wszystko ZEMSTA za wspólną fotę, którą dziś wrzuciłeś. ALE OK, deklaruję publicznie, że chciałabym się z Tobą zestarzeć. W sumie TO już powoli następuje" - podsumowuje.

RadioZET.pl/AS