Zamknij

Koroniewska wraca do "M jak miłość"? Aktorka wreszcie zdradziła

Redakcja
10.10.2017 14:20
Joanna Koroniewska M jak miłość czy wraca
fot. Instagram

Od odejścia Joanny Koroniewskiej z "M jak miłość" minęło już kilka dobrych lat. Przez ten czas regularnie w mediach pojawiał się temat powrotu aktorki do roli Małgosi Mostowiak. Liczyło na to wielu fanów serialu i sympatycznej, niesfornej Gośki. Ostatnio znów pojawiły się takie plotki i tym razem Koroniewska zabrała głos, by wyjaśnić, jaka jest prawda.

To już ponad trzy lata, od kiedy Joanna Koroniewska postanowiła zrezygnować z roli Małgorzaty Mostowiak w serialu "M jak miłość". Ulubienica wielu Polaków, wielbicieli serialu, wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Jej wątek nie został ostatecznie zakończony - tak, jak to często bywa w serialach - by pozostawić furtkę do możliwego powrotu gwiazdy. Nie dziwne, że widzowie nie byli pewni, jak okaże się w tym przypadku.

Niedawno, przy okazji śmierci Witolda Pyrkosza i wynikającej z tego konieczności zakończenia wątku Lucjana Mostowiaka, pojawiały się pytania o to, czy Gośka przyjedzie na pogrzeb ojca. W kadrze pojawiła się nawet tajemnicza blondynka.

Kilkakrotnie Koroniewska informowała, że nie zamierza już wrócić do "M jak miłość", jednak przy okazji ostatnich plotek jeden z fanów postanowił zapytać o to aktorkę na Instagramie. Joanna odpowiedziała wprost:

"Ja na pewno nie wracam, ale może ktoś za mnie - tego nie wiem".

Co to oznacza? Na pewno jest to potwierdzenie tego, że nie będzie jej powrotu do sagi rodu Mostowiaków. Jednocześnie może to być informacja, że postać Gosi powróci, choć wcielać się w nią będzie już inna osoba. Jeśli tak, kto to by mógł być?

RadioZET.pl/SA