Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Justyna Dżbik
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kożuchowska, Widawska i Oświeciński na ujęciach z planu filmu Vegi

20.06.2018 13:42

Małgorzata Kożuchowska wprawiła wszystkich w osłupienie, kiedy pokazała swoje zdjęcie z wygoloną głową. Aktorka gra u Patryka Vegi, który właśnie pokazał kilka zdjęć z planu filmu „Plagi Breslau”.

Patryk Vega i tomasz Oświeciński na planie filmu Plagi Breslau fot. Instagram

Kiedy okazało się, że Małgorzata Kożuchowska zagra w nowym filmie Vegi, było jasne, że będzie to dla niej wymagająca rola, czemu dowodzą metamorfozy aktorów, którzy występowali w jego innych produkcjach. Odtwórczyni dawnej Hanki z „M jak miłość” ma szansę zerwać z grzecznym wizerunkiem, a zapowiedzią tego są jej najnowsze zdjęcia.

Aktorka nie dość, że pozbyła się swojej ładnie ułożonej fryzury, to jeszcze musiała przefarbować włosy. Teraz jest ciemną blondynką z wygolonymi bokami.

Małgorzata Kożuchowska: szokująca metamorfoza do filmu Vegi

Zdjęcie Kożuchowskiej z planu zamieścił na Instagramie także Vega, chwaląc się pierwszym klapsem.

„Trudna decyzja, żeby aż tak poświęcić swój wizerunek dla roli” – skomentował wygląd aktorki jeden z internautów.

Także Daria Widawska wygląda całkiem inaczej.

Jak widać, nie zabraknie również Tomasza Oświecińskiego. Tu jednak metamorfozy brak, to trudno spodziewać się, że aktor ten, grający zwykle osiłków, nagle stanie się chuchrem lub zapuści włosy.

Fani, którzy komentowali te pierwsze zdjęcia z planu, nie mogą się już doczekać kolejnych informacji oraz wieści o premierze. Jak informowano wcześniej, „Plagi Breslau” będą do obejrzenia prawdopodobnie jedynie na platformie Showmax. 

O czym będzie nowy film Vegi z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej?

Dodajmy, że w filmie nie zobaczymy aktorów znanych z wcześniejszych produkcji Vegi jak Piotr Stramowski, Katarzyna Warnke czy Agnieszka Dygant. Akcja dzieła rozgrywać się będzie we Wrocławiu – co sugeruje tytuł.

RadioZET.pl/SA

Oceń