Zamknij

Kożuchowska nie spotka się z księżną Kate

Redakcja
29.06.2017 12:47
Kożuchowska nie spotka się z księżną Kate
fot. ons.pl

Wbrew wcześniejszym informacjom Małgorzata Kożuchowska nie spotka się z księżną Kate podczas jej lipcowej wizyty w Polsce. Dlaczego?

Gdy kilka miesięcy temu ogłoszono oficjalnie, że księżna Kate i książę William odwiedzą w lipcu Polskę, media od razu zaczęły snuć insynuacje, kto będzie miał szansę spotkać się z brytyjską parą książęcą.

Często pojawiło się nazwisko Małgorzaty Kożuchowskiej, która – jak wiadomo – żyje dość dobrze z obecną władzą. Andrzej Duda zdążył odznaczyć ją krzyżem kawalerskim za „wybitne zasługi w pracy artystycznej i twórczej".

W rozmowie z portalem Party skomentowała całą sytuację.

„To jest dosyć zabawne, że powstają tego typu plotki, hot newsy, które potem zaczynają żyć swoim życiem. (...) Otóż, nie dostałam takiego zaproszenia, nic mi na ten temat nie wiadomo. Wszystkiego dowiedziałam się z mediów" – przyznał aktorka.

Gwiazda „Rodzinka.pl" przyznała, że wyobraźnia dziennikarzy poszła już naprawdę daleko:

„Wyobraźnia niektórych osób jest naprawdę imponująca, ponieważ nie wiem, kto wymyślił newsa o castingu na kreację, który ja ogłosiłam wśród projektantów. Wszyscy, którzy mnie znają choć trochę wiedzą, że jest to wyssana z palca bzdura, która na dodatek jest dość krzywdząca dla mnie" – powiedziała rozżalona aktorka w rozmowie z Party.pl.

RadioZET.pl/SI