Zamknij

Kożuchowska odchudza się do roli. Wiadomo już, kogo zagra u Vegi

Redakcja
01.06.2018 11:02
Małgorzata Kożuchowska
fot. TRICOLORS/EAST NEWS

Małgorzata Kożuchowska zagra w nowej produkcji Patryka Vegi. Reżyser postawił jej warunek: musi schudnąć. Czy to będzie drastyczna przemiana wizerunku miłej Hanki Mostowiak?

O tym, że Małgorzata Kożuchowska zagra w filmie Patryka Vegi, wiadomo od niedawna. Udział aktorki w produkcji tego reżysera był zaskoczeniem, bo on sam zarzekał się wcześniej, że odtwórczyni roli Hanki z „M jak miłość” jest dla niego zbyt „słodka”.

Jak widać, coś się zmieniło i Kożuchowska dostała szansę na całkowitą transformację aktorską – bo tak można powiedzieć o roli u twórcy „Botoksu” czy „Kobiet mafii”. Bohaterowie jego filmów zwykle są postaciami wyrazistymi i kontrowersyjnymi – i tego można też spodziewać się po roli gwiazdy „Drugiej szansy”.

Kogo Kożuchowska zagra u Vegi?

Kożuchowska zagra u Vegi twardą i bezwzględną policjantkę, która lubi „rzucić mięsem”. Jednak do tej roli musi schudnąć. Podobno aktorka już od pewnego czasu jest na „pudełkowej” diecie, a serwisy plotkarskie sugerują, że będzie to diametralna zmiana wagi. Czy rzeczywiście, przekonamy się niebawem.

Nowy film Patryka Vegi z udziałem Małgorzaty Kożuchowskiej pojawi się prawdopodobnie wyłącznie na platformie Showmax. Obraz, którego tytuł nie jest jeszcze znany, skupiał się będzie na makabrycznych zabójstwach dokonywanych we Wrocławiu przez nieznanego mordercę.

Zdjęcia ruszają w połowie czerwca. Vega będzie jednocześnie reżyserem, scenarzystą i producentem.

Przeczytaj też: „Pitbull. Królowa chuliganów” - nowy film Vegi

RadioZET.pl/SA