Zamknij

Kożuchowska spotka się z księżną Kate

Redakcja
25.04.2017 11:27
Kożuchowska spotka się z księżną Kate
fot. ons.pl

O takim spotkaniu większość z nas może tylko pomarzyć! Małgorzata Kożuchowska jest na liście honorowej osób, które w lipcu spotkają się w Warszawie z księżną Kate Middleton i księciem Williamem. Gwiazda „Drugiej Szansy" weźmie udział w uroczystym bankiecie.

Księżna Kate i William w lipcu tego roku po raz pierwszy odwiedzą Warszawę. Gościć będzie ich para prezydencka, która pokaże ulubieńcom Brytyjczyków kilka wyjątkowych miejsc w stolicy. Na wieczór zaplanowany jest bankiet, w którym mają wziąć udział najważniejsi przedstawiciele świata kultury. Wśród nich znalazła się Małgorzata Kożuchowska.

– To obecnie jedna z największych i najbardziej lubianych polskich aktorek, do tego jest kobietą z klasą. Nikt nie miał wątpliwości co do tego, by ją zaprosić – zdradziła w rozmowie z „Faktem" osoba z otoczenia aktorki.

„Wizytę tę odczytujemy jako potwierdzenie serdecznych więzi między naszymi krajami i narodami. Naszą intencją jest, by pobyt pary książęcej połączył elementy wizyty oficjalnej i czas prywatny obu par" – powiedział o wizycie pary książęcej w Polsce Krzysztof Szczerski.

All-ONS_2516563-Ksiezna_Kate_Ksiaze_Harry

RadioZET.pl/SI