Zamknij

Opozda i Królikowski znów razem. Fani nie kryją niezadowolenia. "Trzeba mieć szacunek do siebie"

25.06.2021 08:10
Opozda i Królikowski
fot. TRICOLORS/East News

Antek Królikowski i Joanna Opozda znów się spotykają. Na Instagramie aktorka opublikowała ich wspólne zdjęcie, pod którym pojawiło się wiele komentarzy od zaskoczonych fanów. Zdania na temat powrotu są podzielone.

Joanna Opozda i Antoni Królikowski przez kilka miesięcy byli parą. W lipcu 2020 roku ujawnili swój związek, by już w grudniu potwierdzić rozstanie. Na profilu Joanny na Instagramie pojawiło się wtedy krótkie oświadczenie, w którym aktorka życzy byłemu chłopakowi wszystkiego dobrego i podkreśla, że zamierza skupić się na swojej pracy. "Antkowi szczerze życzę wszystkiego, co najlepsze. Mam nadzieje, że w nadchodzącym roku poukłada swoje sprawy. Ja też planuję skupić się na tym co zawsze chciałam robić" - napisała wtedy.

Wciąż nie wiadomo, jakie dokładnie powody zadecydowały wtedy o ich rozstaniu. Królikowski od dawna cieszy się opinią podrywacza, dlatego wielu fanów było przekonanych, że być może zmienił obiekt swoich westchnień. Widać jednak, że przyczyny zakończenia związku nie były na tyle poważne, by Opozda mogła chcieć definitywnie zakończyć relację z Królikowskim.

Zobacz także: Antoni Królikowski i Joanna Opozda wrócili do siebie. Kubicka komentuje. "Nie wiem, czy to dobrze"

Opozda i Królikowski znów razem. Fani krytykują aktorkę

Kiedy na profilu Joanny Opozdy na Instagramie pojawiło się jej zdjęcie z Antkiem Królikowskim, wielu internautów nie kryło zaskoczenia. Nie dla wszystkich jednak jest to powód do radości. Część komentujących odnosi się do tego powrotu bardzo krytycznie. Nazywają Królikowskiego bawidamkiem, lowelasem i Piotrusiem Panem, a Opoździe zarzucają brak szacunku do siebie.

"Asia, ostatnie, w co powinnaś wierzyć to to, że nasi wygrają i to, że będziesz szczęśliwa z tym Piotrusiem Panem ze zdjęcia","Ale żenada", "Omg, po co Ci ten lovelas", "Trzeba mieć szacunek do siebie", "Ciężko wierzyć, stojąc obok tego pana", "Wasz związek to dobry materiał na brazylijską telenowelę" - głoszą komentarze.