Zamknij

Królowa Elżbieta II oszukana przez Harry'ego? Ujawnił więcej niż powinien

27.05.2021 16:40
królowa Elżbieta II
fot. Rex Features/East News

Królowa Elżbieta II została oszukana przez księcia Harry'ego? Jak donosi "Daily Mail", brytyjska monarchini dała wnukowi błogosławieństwo na udział w programie z Oprah Winfrey. Nie wiedziała jednak, co naprawdę zostanie w nim ujawnione.

Królowa Elżbieta II wciąż mierzy się z trudnymi wydarzeniami, które w ostatnich miesiącach uderzyły w brytyjską rodzinę królewską. Największy ból sprawiło jej odejście księcia Filipa - męża, z którym spędziła ponad 70 lat życia. Media na całym świecie rozpisywały się także o wywiadzie księcia Harry'ego i Meghan Markle, w którym ujawniono mroczne kulisy życia na brytyjskim dworze.

Okazuje się, że teraz wnuk królowej Elżbiety II, który wyprowadził się do Stanów Zjednoczonych, ponownie ujawnił przykre szczegóły dotyczące jego rodziny w telewizji. Choć monarchini udzieliła błogosławieństwa Harry'emu na udział w programie, nie spodziewała się tak bolesnych słów.

Zobacz także: Wpadka dziennikarza brytyjskiej telewizji. Ogłosił śmierć królowej Elżbiety II

Królowa Elżbieta II oszukana przez księcia Harry'ego?

Książę Harry w programie "The Me You Can't See" z Oprah Winfrey ujawnił kolejne nieprzyjemne szczegóły dotyczące życia w rodzinie królewskiej. Mówił między innymi o okrutnym zachowaniu ojca, który nie chciał mu pomóc, gdy mierzył się z problemami natury psychicznej. Jak podaje "Daily Mail", królowa Elżbieta II nie spodziewała się, że Harry ponownie zwróci uwagę na kwestie rodzinne. Wnuk ponoć przedstawił jej, że jego udział w programie będzie związany z tematem zdrowia psychicznego żołnierzy.

- Wszyscy, którzy mieszkają za murami pałacu, bardzo współczują Harry'emu, który doświadczył takiej traumy. Są jednak zdenerwowani i zakłopotani, ponieważ książę podzielił się tym wszystkim w międzynarodowym programie telewizyjnym. Jego bolesne doświadczenia malują bardzo negatywny obraz jego rodziny i wychowania - mówi informator tabloidu.