Zamknij

Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Wiemy, ile można zarobić na dworze

Maciej Friedrich
17.12.2019 15:20
Królowa Elżbieta II szuka pracownika. Wiemy, ile można zarobić na dworze
fot. John Rainford/SIPA/SIPA/East News

Z pewnością wiele osób marzy o pracy dla tak prestiżowego pracodawcy, jak królowa Elżbieta II. Właśnie nadarza się okazja, ponieważ brytyjska rodzina królewska poszukuje pracownika. W sieci pojawiło się ogłoszenie. Jak aplikować i ile można zarobić?

Brytyjska rodzina królewska uwielbiana jest nie tylko w Wielkiej Brytanii, ale na całym świecie. Choć w otoczeniu Elżbiety II nieustannie wybuchają skandale, a utrzymanie monarchii kosztuje podatników fortunę, królowa i jej rodzina wciąż są uwielbiani.

Z pewnością wiele osób marzy, by być jak najbliżej dworu, nawet jako szeregowy pracownik. Dla wszystkich chętnych mamy dobrą informację. Brytyjskie media ogłosiły, że brytyjska rodzina królewska poszukuje pracownika. Jak na monarchię przystało, oferuje godne warunki pracy i ma wysokie wymagania.

Brytyjska rodzina królewska szuka pracownika. W sieci pojawiło się ogłoszenie

W popularnym serwisie LinkedIn pojawiło się ogłoszenie, które wywołało niemałą sensację. Pracownika poszukuje bowiem dwór królowej Elżbiety II. Ogłoszenie skierowane jest do specjalistów do spraw social mediów. Nie jest tajemnicą, że rodzina królewska jest bardzo aktywna w sieci. Osobne profile prowadzone są między innymi dla księżnej Kate i księcia Williama oraz księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Aby dołączyć do królewskiego zespołu, trzeba być prawdziwym ekspertem w dziedzinie social mediów. Dwór hojnie wynagrodzi swojego pracownika.

Pałac Buckingham oferuje przyszłemu pracownikowi zarobki w przedziale 45-50 tysięcy funtów miesięcznie za pracę w wymiarze 37,5 godziny tygodniowo. Dodatkowo zatrudniona osoba może wykorzystać 33 dni płatnego urlopu oraz nie musi się martwić o lunch.

Z pewnością na ogłoszenie odpowiedzą rzesze kandydatów, oferta wydaje się bowiem iście królewska.

 Książę George napisał list do Mikołaja. Wiemy, o co poprosił

Zagłosuj

Chciałbyś/chciałabyś pracować dla brytyjskiego dworu?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/plejada.pl/MF