Zamknij

Królowa Elżbieta II zaliczyła wpadkę na Twitterze. Nietypowy wpis już zniknął z jej konta

11.12.2020 14:30
Królowa Elżbieta II
fot. ANWAR HUSSEIN COLLECTION/SIPA

Królowa Elżbieta II musi uważać na każdy ruch w mediach społecznościowych. Jedno potknięcie i  wpadka, tym bardziej w sieci zostaje na długo. Ostatnio na Twitterze Królowej pojawił się nietypowy wpis, który po kilku minutach od zamieszczenia, został skasowany.

Królowa Elżbieta II jako urzędująca od 67 lat monarchini Wielkiej Brytanii musi uważać na każdym kroku, aby nie zaliczać nawet najmniejszych wpadek. Jednak te zdarzają się każdemu, nawet tak wysoko postawionym osobom jak Królowa Elżbieta II.

Zobacz też: Księżna Kate zaliczyła wpadkę. Internauci wytknęli jej błędy w świątecznych życzeniach [FOTO] 

Królowa Elżbieta zaliczyła wpadkę. Na jej Twitterze pojawił się nietypowy wpis

Niedawno Elżbieta pomyliła liczbę swoich wnucząt, z kolei kilka dni temu na Twitterze Królowej pojawił się tajemniczy wpis "Dzięki". Lakoniczny twitterowy wpis szybko został skasowany po sześciu minutach, jednak w tym czasie zdobył  1260 polubień, ponad 350 odpowiedzi i został podany dalej 236 razy.

Choć fani Rodziny Królewskiej żartują z tych nietypowych podziękowań, uważają, że osoby odpowiedzialne za social media Elżbiety powinny bardziej przykładać wagę do tego, co pojawia się na kanałach społecznościowych brytyjskiej monarchini. Choć warto podkreślić, że wśród fanów Elżbiety są też tacy, którym jej drobne wpadki w ogóle nie przeszkadzają.

z26596914IH,Wpadka-krolowej-Elzbiety-II-na-Twitterze
fot. Twitter.com

RadioZet.pl