Zamknij

Królowa życia zrobiła sobie tatuaż na czole. 50-letnia gwiazda zszokowała fanów

Judyta Wanicka
10.02.2020 16:16
Królowe życia
fot. Instagram:@adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach znana z programu "Królowe życia" wytatuowała sobie czoło. To kolejna partia ciała, którą zdecydowała się ozdobić 50-letnia bohaterka show.

Królowe życia: Adrianna Eisenbach ma tatuaż na czole

"Królowe życia" to program kojarzony głównie z Dagmarą Kaźmierską, lecz w show pojawiają się również inne ekscentryczne miłośniczki luksusu. Do najbarwniejszych bohaterek należy Adrianna Eisenbach. Gwiazda słynie z licznych tatuaży, które pokrywają 95 procent jej ciała. Ostatnio do kolekcji dołączył kolejny wzór, tym razem wykonany na czole. Eisenbach zdecydowała się pokryć skórę kwiecistą mandalą z motylami.

Fanki gratulowały odwagi 50-letniej gwieździe "Królowych życia". Nie obyło się przy tym bez żartów.

A matka mówiła, na czole sobie zrób i wtedy słowo przerodziło się w czyn - żartowały internautki.

Adrianna Eisenbach - kim jest gwiazda programu "Królowe życia"?

Adrianna Eisenbach dołączyła do obsady w siódmym sezonie. W programie przedstawiała się jako właścicielka jednego z wrocławskich butików, która wcześniej wiodła życie w Niemczech. Ma dwóch dorosłych synów. Za granicę wyjechała w wieku 20 lat, gdy jej chory syn potrzebował pomocy. Imała się różnych zajęć, m.in. opiekowała się wilkami i pracowała w biurze detektywistycznym. Adrianna jest wielbicielką ekstrawaganckich stylizacji, barwnych fryzur i tatuaży. Te ostatnie pokrywają już niemal całe ciało. Co ciekawe, gwiazda zrobiła je w zaledwie półtora roku.

Zagłosuj

Lubisz tatuaże?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw