Zamknij

Adrianna z "Królowych życia" wytatuowała całe ciało. Pokazała nagie zdjęcia [FOTO]

11.05.2021 17:10
Adriana Eisenbach
fot. Instagram:@adrianna_scandal_queen

Adrianna Eisenbach pokryła całe ciało tatuażami. Gwiazda "Królowych życia" pochwaliła się efektem na Instagramie. Ada pozuje nago, "ubrana" tylko w swoje tatuaże. 

Adriana Eisenbach jest znaną bohaterką serialu "Królowe życia". Do programu dołączyła w siódmym sezonie jako właścicielka włocławskiego butiku, która wcześniej wiodła życie w Niemczech. Ada ma dwóch synów. Za granicę wyjechała w wieku 20 lat, gdy jej chory syn potrzebował pomocy. Imała się różnych zajęć, m.in. opiekowała się wilkami i pracowała w biurze detektywistycznym.

Koleżanka Dagmary Kaźmierskiej słynie z kolorowych stylizacji i fryzur. Nade wszystko jednak kocha tatuaże. W ciągu dwóch lat pokryła nimi większą część swojego ciała, w tym także twarz. W najnowszym poście królowa życia pochwaliła się, że obecnie jest wytatuowana od stóp do głów. Do tego opublikowała odważną sesję, w której zaprezentowała się przed fanami zasłonięta jedynie bronią. 

Dagmara Kaźmierska pozuje w bikini. Widok poraził fanów. "Jak Sabrina w Boys" [FOTO]

Królowe życia: Adrianna Eisenbach wytatuowała całe ciało 

Ada rozebrała się do naga, żeby w pełni zaprezentować skończone dzieło. Wzorzyste tatuaże pokrywają cały jej tułów aż po szyją, oraz ręce i nogi. Gwiazda "Królowych życia" wyznała, że tatuaże ma także w miejscach intymnych.

Ponieważ bardzo dużo ludzi pyta dalej, czy mam wytatuowane piersi i sutki oraz muszelkę, to powiem: tak, mam to wszystko wytatuowane i pokażę tyle, ile jest dopuszczalne z mojej strony i mediów, żeby nikt nie był zgorszony - wyjaśniła Adrianna. 

Królowa życia nie mogła pokazać szczegółów ze względu na cenzurę, ale zdradziła, że jej sutki pokrywają wycieniowane serduszka. 

Jak wam się podoba wytatuowana Adriana? 

Monika Chwajoł z "Królowych życia" w ogniu krytyki. "Z cyckami na wierzchu na komunię?" [FOTO]

ada
fot. Instastory:@adrianna_scandal_queen