Zamknij

Królowe życia: Conan dostał się na studia. To wymagający i prestiżowy kierunek

22.09.2020 13:29
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" ma powody do dumy. Jej syn Conan dostał się na studia i będzie kształcił się na Uniwersytecie Medycznym. Jaki kierunek wybrał? 

Dagmara Kaźmierska pochwaliła się sukcesem syna. Conan dostał się na studia medyczne i od października zacznie kształcić się na lekarza. Gwiazda TTV nie posiada się ze szczęścia. Gdy tylko dowiedziała się, że syn znalazła się w gronie studentów prestiżowego kierunku, natychmiast podzieliła się dobrą nowiną na Instagramie. 

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. Królowa życia uwielbia chwalić się nim w programie oraz publikować wspólne zdjęcia w mediach społecznościowych. W ubiegłym roku Conan skończył 18 lat. Dagmara zdradziła w wywiadzie, że chłopak wybiera się na studia i będzie to wymagający kierunek. Z czasem wyszło na jaw, że Conan będzie zdawał na medycynę. O tym, że nastolatek interesuje się biologią i chemią świadczyły zdjęcia z laboratorium, którymi chłopak często chwalił się na swoim profilu. W końcu nadeszła dobra wiadomość: synowi Dagmary udało się dostać na wymarzony kierunek. 

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej

Królowe życia: Conan Kaźmierski dostał się na medycynę

Dagmara nie mogła przemilczeć tak ważnego wydarzenia. Od października Conan zaczyna studia na Uniwersytecie Medycznym. Dumna królowa życia pochwaliła się sukcesem syna swoim fanom. 

Moja małpka MONCHICHI. Chwalić się drogimi ciuchami, autami czy innymi przyziemnymi dobrami, to taki płytkie. Ale pochwalić się synem, który dostał się na dobre studia, to już coś. Z wielką dumą oznajmiam Wam, że Conanek dostał się na medycynę - napisała Dagmara.

Pod postem spływają gratulacje od fanów. Dagmara cieszy się, że będzie miała lekarza w rodzinie. - Będziemy miały przynajmniej z głowy latanie po przychodniach - żartuje z przyjaciółką w komentarzach.

Posłuchaj podcastu