Zamknij

Królowe życia: Conan ma dziewczynę? Syn Dagmary wreszcie wyjawił, czy jest w związku

24.11.2020 17:09
Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Conan Kaźmierski ma dziewczynę? Syn Dagmary z "Królowych życia" zdradził, czy jest z kimś związany. Przy okazji wyszło na jaw, jakie ma poglądy na temat związków. 

Conan Kaźmierski od kilku sezonów towarzyszy matce w programie "Królowe życia" emitowanym w TTV. Jakiś czas temu chłopak przeszedł wyraźną metamorfozą, przeobrażając się z pucołowatego nastolatka w bożyszcze z siłowni. Ponadto świetnie zdał maturę i dostał się na medycynę. Do pełni szczęścia widzom brakuje tylko jednego - widoku Conana z piękną dziewczyną u boku. 

Poniekąd zrobiła to już Dagmara Kaźmierska. W Dniu Chłopaka królowa życia zamieściła zdjęcie Conana z atrakcyjną Kasandrą. Ciemnowłosa piękność okazała się być córką przyjaciółki Dagmary i choć nie wyjaśniło się, co łączy Conana z dziewczyną, komentujący uznali, że Kaźmierska namaściła ją na swoją synową. Tymczasem młody król życia postanowił sam ustosunkować się do spraw związków z płcią piękną. W ostatniej relacji na Instastory Conana w końcu wyjawił fanom, czy u jego boku jest obecnie jakaś dziewczyna. 

Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

Królowe życia: Conan jest w związku? Syn Dagmary na temat dziewczyn

Młody bohater "Królowych życia" pochwalił się internautom zdjęciami apetycznych wypieków od babci. Widok blachy ciasta skłonił 19-letniego Conana do smutnej refleksji na temat współczesnych kobiet.

Takich jak nasze babcie już nie ma - żalił się, pokazując babcine ciasto. - Ale wiadomo, możecie sobie mówić, że tak nie jest. Że pełno jest takich wspaniałych dziewczyn, które pomijając miłosne sprawy, cały czas gotują swoim partnerom. Mi też tak mówiła... - snuł ponuro Conan. 

W odpowiedzi na utyskiwania jednego z internautów, że nadeszły czasy, w których faceci muszą babom gotować, Kaźmierski wyznał:

Może dlatego jestem sam. I z 70 % ziomeczków też jest sama hahaha 

Wygląda na to, że Conan nie ma aktualnie dziewczyny i chyba specjalnie nie szuka. Jednak po tym, jak przypalił jedzenie, wyszło, że w duchu marzy o partnerce, zwłaszcza takiej, która umiałaby upichcić mu porządny obiad. 

Tymczasem ja - pozer, który ruszył d*pę do kuchni, ponieważ jedynym zadaniem kobiety nie jest gotowanie - napisał pod zdjęciem zwęglonych pierogów.