Zamknij

Syn Dagmary szpanuje, a fani drwią: "Auto wypożyczone, buty podróby". Genialna riposta!

13.10.2020 11:51
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@Damian KLAMKA/East News

Conan Kaźmierski z "Królowych życia" pozuje w drogim samochodzie. Syn Dagmary pochwalił się nieskromnymi zdjęciami na Instagramie, czym ściągnął lawinę uszczypliwych żartów. Młody "król życia" mistrzowsko odpowiedział na zaczepki. 

Conan Kaźmierski jest synem Dagmary z programu "Królowe życia". 19-latek towarzyszy matce w show już kolejny sezon. Mimo tego, że to Dagmara jest główną gwiazdą i siłą napędową całego serialu, Conan również zdążył wypracować sobie status ulubieńca widzów. Mało kto wie, że tylko przypadek sprawił, że to nie on, lecz Dagmara została gwiazdą telewizji.

Ekranowa popularność Conana przekłada się na zainteresowanie chłopakiem w social mediach. Jego profil na Instagramie obserwuje już 156 tys.użytkowników. Co ciekawe, młody król życia nie prowadzi się zbyt wystawnie i nie zalewa konta zdjęciami luksusowych aut czy drogich stylizacji. Zamiast hulać, Conan zdał maturę i dostał się na prestiżowe studia. Dagmara również stara się go zbytnio nie rozpuszczać. Wprawdzie Conana dostał od matki samochód na osiemnastkę, ale po tym, jak skasował auto, nie miał co liczyć na następne - Dagmara kazała mu samodzielnie zarobić pieniądze. 

Dagmara Kaźmierska odsłoniła biust na jachcie. Tak się bawi królowa życia [WIDEO]

Królowe życia: Conan Kaźmierski lansuje się w drogim aucie

Syn królowej życia, jak prawie każdy chłopak w jego wieku, lubi szybkie samochody i marzy o posiadaniu jakiegoś cacka w garażu. Jednym nawet pochwalił się na Instagramie. Na zdjęciu widzimy Conana pozującego za kierownicą czarnego BMW. Chłopak pochwalił się nie tylko osiągami maszyny, ale przy okazji zwrócił uwagę kosztownym zegarkiem i markowymi butami. 

Powiem tylko tyle, wolno nie jest - podkreślił król życia. 

"Szpanerska" fotka Conana naturalnie nie przeszła bez echa. Część internautów śmiała się z taniego lansu bijącego ze zdjęcia. Nie brakowało uszczypliwych docinków, że 19-latek chwali się rzeczami, na które w rzeczywistości go nie stać.

Chwilę człowiek popracował na kortach i już się dorobił...

No lansik pełną parą. Tak dobrze płacą w "Królowych"? 

Conan postanowił odpowiadać dowcipnie i bez spięcia. 

Skąd masz Conan buty za 2,5 koła?

Udzielałem korepetycji z polskiego :) - zażartował. 

Auto wypożyczone, a buty podróby... Oj młody, nie masz czym szpanować.  

Bokserki z Calvina też podróby, skóra też jak coś. Aha i sikor też, wiadomo. A sygnet to nawet nie jest pozłacany, z automatu mi wypadł, z tych, co się wrzuca 2 zł. Przejrzałaś mnie - zgasił złośliwą internautkę król życia. 

Widać, że poczucie humoru i ciętą ripostę Conan wyssał z mlekiem matki.