Zamknij

Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

09.10.2020 13:19
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" podzieliła się zaskakującym wyznaniem na temat prowadzenia domu. Jej syn Conan był bezlitosny. Czyżby właśnie przez to Dagmara Kaźmierska nie mogła znaleźć partnera? 

Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan są najpopularniejszymi bohaterami serialu "Królowe życia" emitowanego na antenie TTV. Razem pokazują się zarówno na ekranie, jak i w mediach społecznościowych. Ostatnio Dagmara zdradziła fanom, że syn dostał się na studia. Dumą napawało ją także zdjęcie Conana z Kasandrą, którym pochwaliła się z okazji Dnia Chłopaka. Syn Dagmary również uwielbia matkę, ale podobnie jak ona bywa szczery do bólu. Ostatnio Conan trafił w czuły punkt Dagmary, komentując jej życie uczuciowe. Chyba wydało się, dlaczego królowa życia ciągle nie może znaleźć nikogo do związku. 

Kilka miesięcy temu Dagmara Kaźmierska zaskoczyła wyznaniem, że ma młodszego partnera. Planowała z nim nawet ślub, ale chyba nic z tego nie wyszło, bo podczas kręcenia "Pętli" Patryk Vega zdradził, że Dagmara jest obecnie wolna. W tym samym wywiadzie bohaterka "Królowych życia" opowiedziała o swojej przeszłości, wyznając, że siedziała w więzieniu i była uzależniona od hazardu. Okazało się, że zanim nadeszły duże pieniądze Dagmara Kaźmierska sprzątała domy w Niemczech. Praca była tak intensywna, że gwiazda do dzisiaj ma awersję do wielu czynności domowych i jeśli tylko może, zleca je wynajętej pomocy. 

Królowa życia odwołała ślub? Odstępuje termin i salę weselną

Królowe życia: Dlaczego Dagmara Kaźmierska nie ma partnera? 

W ostatnim odcinku "Królowych życia" Dagmara wyznała, że nie znosi sprzątać domu. Mało tego, gwiazda nie podejmuje się także prania, prasowania i innych rzeczy wymagających od niej wysiłku. Ale nie dlatego, że jest leniwa.

Ja skopie komuś rowy wokoło domu, położę kostkę brukową, ale nie prasowanie, pranie i sprzątanie, bo ja tego nienawidzę! Ja się tyle nasprzątałam za małolata u tych Niemców, że ja po prostu tego nie cierpię. Nie robię u siebie w domu i nie będę nigdy robiła. Ani u siebie, ani u nikogo innego. Finito! - oświadczyła Kaźmierska.

Sprzątanie obmierzło jej do tego stopnia, że ledwie dała się namówić do pomocy Edzi, która chciała umyć okna. 

Ty będziesz myć, a ja cię trzymać? No to podstaw krzesło, ja usiądę, na siedząco mogę cię potrzymać - powiedziała, popijając kawę w eleganckiej stylizacji.

Jak widać, Dagmara nie jest typem perfekcyjnej pani domu. Conan uważa, że taką postawą jego matka tylko odstrasza potencjalnych kandydatów. 19-latek nie miał skrupułów wytknąć jej to prosto w twarz. 

"I dlatego jesteś sama, mamo - mówi Conanek. "Bo jaki by chciał takiego lenia" - zacytowała syna Dagmara. 

Oczywiście Conan powiedział to w żartach, ale niewykluczone, że właśnie w tym tkwi przyczyna niepowodzenia Dagmary w związkach. Nie każdy w końcu jest gotowy na to, by mieć w domu królową... 

Dagmara Kaźmierska zaręczona? Gwiazda "Królowych Życia" pokazała pierścionek [FOTO]