Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska będzie kaleką? Rokowania po wypadku są niepomyślne

Judyta Wanicka
09.10.2019 12:55
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@

Dagmara Kaźmierska z programu „Królowe życia” w maju uległa wypadkowi, w wyniku którego trafiła na wózek inwalidzki. Gwiazda TTV od kilku miesięcy walczy o powrót do dawnej sprawności. Niestety rokowania wciąż nie są najlepsze. Dagmarze Kaźmierskiej grozi trwałe kalectwo.

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbarwniejszych bohaterek programu „Królowe życia” emitowanego w stacji TTV. Gwiazda kilka miesięcy temu miała poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego złamała obie nogi. Przed długi czas była przykuta do łóżka. Teraz wyznała, że może już nigdy nie wstać z wózka inwalidzkiego.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska po wypadku będzie inwalidką?

Dagmara Kaźmierska wciąż nie może wrócić do pełnej sprawności. Choć od feralnego wypadku minęło pięć miesięcy, królowa życia nadal nie może stanąć o własnych siłach. Obrażenia nóg okazały się poważniejsze, niż przypuszczano, a rokowania wciąż nie napawają optymizmem. Co dokładnie stało się gwieździe, tego na razie nie wiadomo. Jednak stan jest na tyle poważny, że Dagmara Kaźmierska obawia się trwałego kalectwa. We wtorek na Instagramie bohaterka „Królowych życia” pokazała się fanom z zabandażowaną stopą. Zdjęciu towarzyszyło smutne wyznanie na temat problemów ze zdrowiem.

Dzień dobry Serduszka Moje Kochane! Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze, nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś... Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty – napisała do fanów Dagmara Kaźmierska.

Z dalszej części wpisu wynika, że królowa życia jest obecnie szczęśliwie zakochana. Nie chciała jednak zdradzić, kto jest jej nowym wybrankiem serca. Przypomnijmy, że do tej pory Dagmara Kaźmierska łączona była ze swoim przyjacielem, Jackiem (zwanym pieszczotliwie Jacusiem), który od początku towarzyszy jej w „Królowych życia”. Przypomnijmy, że pod koniec piątego sezonu Jacek postanowił oświadczyć się Dagmarze, ale gwiazda nie przyjęła zaręczyn. Podczas wakacji na Krecie Jacek nieoczekiwanie zapalał uczuciem do przyjaciółki Dagmary, Edzi.

Dagmara Kaźmierska spowodowała wypadek samochodowy

Pod koniec maja Dagmara Kaźmierska przekazała fanom pozdrowienia prosto ze szpitalnego łóżka. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie – napisała na Instagramie. Szybko wyszło na jaw, że bohaterka „Królowych życia” została ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w Szalejowie Górnym niedaleko Kłodzka. Jak informowała policja, mercedes gwiazdy nagle wypadł z drogi i uderzył w betonowy element.

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – potwierdziła w mediach policja.

RadioZET.pl/jw