Zamknij

Królowe życia: Dagmara przeszła metamorfozę. Fani zachwyceni: "Teraz fryz jak z Dynastii" [FOTO]

29.06.2021 13:09
Dagmara Kaźmierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zmieniła fryzurę. Gwiazda pochwaliła się metamorfozą na Instagramie. "Kocham te moje kudły!" - napisała zachwycona. Fani ruszyli z komplementami. 

Dagmara Kaźmierska wciąż jest najpopularniejszą bohaterką programu "Królowe życia". Niezmiennie przez dziesięć sezonów gwiazda ukazywała kulisy swojego barwnego życia pośród luksusów, z towarzyszącym jej synem Conanem i przyjaciółmi Jackiem i Edzią. Niedługo jednak wszystko może się zmienić. Dagmara założyła nowy biznes za granicą i planuje wyprowadzić się z Polski. Co dalej z jej udziałem w popularnym show? Decyzja na razie nie zapadła, lecz na pewno w kolejnej edycji nie zobaczymy już Sylwii Peretti, która zrezygnowała z udziału w "Królowych życia"

Tymczasem u Dagmary Kaźmierskiej zachodzą poważne zmiany. Gwiazda nie tylko stawia nowy interes, ale także szczęśliwie układa sobie sprawy prywatne. Niedawno królowa życia pochwaliła się, że ma narzeczonego. Naturalnie nie jest nim Jacek, wierny towarzysz z programu, lecz ktoś, przy kim gwiazda cały czas czuje motyle w brzuchu. Kaźmierska na razie nie chce zdradzić, kim jest jej tajemniczy ukochany, niewykluczone jednak, że to ze względu na niego zafundowała sobie efektowną metamorfozę. Celebrytka z TTV właśnie pochwaliła się nową, jeszcze bardziej luksusową fryzurą. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pochwaliła się nową fryzurą

Dagmara miała do tej pory średniej długości włosy, ale teraz postanowiła je przedłużyć. Po wizycie u zaprzyjaźnionych fryzjerów wstawiła wideo, w którym zarzuca gęstą fryzurą jak w reklamie szamponu. 

Kopyta przetrącone, ale chociaż włos został. Kocham te moje kudły! - skomentowała, nawiązując do swoich nóg, które wciąż nie wróciły do pełnej sprawności po wypadku. 

Fani byli pod wrażeniem luksusowej fryzury królowej życia. 

Przecudowne są te włosiska! 

Teraz fryz jak z "Dynastii". CUDO!!!

Bardzo ładnie wyglądasz w takiej długości. 

Fryzura mega piękna i godna Królowej 

Jak wam się podoba odmieniona Dagmara?

Dagmara Kaźmierska miała koszmarny wypadek. Gwiazda "Królowych życia" wciąż odczuwa jego skutki