Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska jest zakochana? „Misiu mnie kocha”

Maciej Friedrich
04.12.2019 12:40
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska jest zakochana? „Misiu mnie kocha”
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/EAST NEWS

Dagmara Kaźmierska zyskała popularność dzięki udziałowi w programie „Królowe życia”. Kontrowersyjna celebrytka zyskała wielu fanów, z którymi dzieli się nowinami ze swojego życia. W najnowszym poście zasugerowała, że ma partnera i jest zakochana. Kim jest jej wybranek?

Dagmara Kaźmierska to kontrowersyjna celebrytka, której popularność przyniósł udział w programie „Królowe życia”. Duże kontrowersje wzbudza fakt, że została skazana za działalność przestępczą, oskarżono ją między innymi o sutenerstwo i handel ludźmi. Mimo to wiele osób sympatyzuje z Kaźmierską i śledzi jej życie w mediach społecznościowych.

Ostatnio celebrytka nie miała łatwego życia. W listopadzie 2019 trafiła do szpitala po wypadku samochodowym i przeszła poważną operację. Najwyraźniej jednak w życiu Dagmary zaczęło się układać, o czym poinformowała na swoim profilu na Instagramie. Kaźmierska zdradziła także, że jest zakochana.

Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” jest w związku?

We wtorek, 3 grudnia na profilu Dagmary Kaźmierskiej pojawił się post, w którym celebrytka nie kryje swojego szczęścia. Z jej słów wynika, że stan zdrowia uległ poprawie i jest dumna z syna Conana. Co więcej, celebrytka wspomniała o kochającym ją „Misiu”. 

Dobrze mi. Mój Misiu mnie kocha nad wszystko. Wspaniały Doktor Stawicki zbadał dziś nóżkę i wszystko super. Conanek zdrowy. Dobrze się uczy. Mam cudownych ludzi wokół siebie Rodzinę i przyjaciół. Jesteście też Wy. Z Waszymi wyrazami niesamowitej sympatii. Czegóż mi więcej potrzeba? – czytamy w poście Kaźmierskiej. 

Czyżby gwiazda „Królowych życia” odnalazła miłość? Pojawiły się głosy, że „Misiem” jest występujący z Dagmarą Jacek.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kąpała psa myjką ciśnieniową na myjni samochodowej

RadioZET.pl/MF