Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o byłym mężu. Kim jest ojciec Conana?

Judyta Wanicka
17.01.2020 17:02
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pierwszy raz opowiedziała o byłym mężu. Kim jest ojciec Conana i jak królowa życia wspomina swoje małżeństwo?

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska o byłym mężu

Dagmara Kaźmierska jest najbarwniejszą bohaterką programu "Królowe życia" emitowanego w TTV. Ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka od siedmiu sezonów zaprasza do siebie kamery i odsłania przed widzami spory kawałek prywatnego życia. Mimo to kilka kwestii nadal pozostaje zagadką. Dagmara Kaźmierska do tej pory nie zdradziła, kim jest dla niej Jacek i co tak naprawdę ich łączy. Nigdy również nie opowiadała o swoim małżeństwie, którego owocem jest syn Conan.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

Kim był mąż Dagmary Kaźmierskiej i ojciec Conana? Królowa życia otworzyła się nieco w wywiadzie z Wirtualną Polską. Okazuje się, że związek trwał 21 lat i choć doszło do rozstania, gwiazda miło wspomina byłego męża.

21 lat razem spędziliśmy i to wszystko super funkcjonowało - wyznała. To jest ojciec mojego dziecka, to jak mogę źle wspominać? Fajny czas mieliśmy, dużo przeżyliśmy z moim Kaźmierskim - powiedziała z rozrzewnieniem.

Dagmara była traktowana przez męża jak prawdziwa królowa. 

Nie gotuję, nie sprzątam. Kaźmierski to akurat akceptował. Mówił: "Niuniu, są garkotłuki i takie jak ty". Nigdy niczego ode mnie nie wymagał - powiedziała.  

Małżonkowie rozstali się trzy lata temu. W międzyczasie w życiu Dagmary pojawił się nowy mężczyzna. 

Dagmara Kaźmierska i Jacuś są parą?

W programie Dagmarze Kaźmierskiej towarzyszy sympatyczny Jacuś. Mężczyzna pomaga gwieździe w codziennym życiu i otacza troskliwą opieką po wypadku, któremu Dagmara uległa w maju zeszłego roku. W show żyją niemal jak mąż i żona, lecz do tej pory Dagmara nie zdecydowała się przyjść oświadczyn Jacka. 

Pod koniec sezonu szóstego Jacuś nieoczkowanie zapałał uczuciem do Edzi. Spotkał się jednak z odmową. Ostatecznie Edzia wyszła za Adama, z którym obecnie spodziewa się dziecka. Tyle można było zobaczyć w "Królowych życia". A jak jest naprawdę?

Dagmara wyjaśniał w wywiadzie, że Jacek jest tylko kumplem, a jej serce bije do młodszego o dwa lata przystojniaka. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Pochwaliła się nowym ukochanym

Zagłosuj

Którego bohatera programu "Królowe Życia" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw