Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o wypadku. Co się stało z jej nogami?

Judyta Wanicka
23.01.2020 15:30
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska miała niedawno wypadek samochodowy, w wyniku którego trafiła na wózek inwalidzki. Gwiazda "Królowych życia" pierwszy raz od zdarzenia opowiedziała, co się stało na drodze i jakie miała obrażenia.

Dagmara Kaźmierska o wypadku. Co się stało królowej życia?

Dagmara Kaźmierska przeżyła wypadek samochodowy, w wyniku którego doznała poważnego urazu nóg. Gwiazda trafiła do szpitala. Potem przez kilka miesięcy poruszała się na wózku inwalidzkim. Na początku października przekazała fanom smutna wiadomość, że rokowania są nie najlepsze i grozi jej trwałe kalectwo.

Na szczęście kolejne operacje i rehabilitacja postawiły gwiazdę na nogi. Dagmara Kaźmierska dopiero w ostatnim wywiadzie zdradziła, co wydarzyło się na drodze. Opowiedziała też o swoich obrażeniach. Okazuje się, że sprawa była poważniejsza niż to wyglądało na Instagramie.

Mogło być gorzej, bo wypadek był potężny - wyznała Dagmara Kaźmierska w programie z "W łóżku z Oskarem". Mógł pójść kręgosłup, albo w ogóle mogłam stracić życie. Na szczęście to tylko nogi - powiedziała.

Facet zatrzymał się na drodze szybkiego ruchu, bo za późno zobaczył zjazd. Do głowy by mi nie przyszło, że on się zatrzyma. Wina obopólna, bo nie zachowałam odstępu. Ale nie było czasu na żadne hamowanie. Żeby nie było trupów, trzeba było skręcić. Niestety znajdował się tam przepust betonowy - wspomina Dagmara.

Siła uderzenia była potężna. Dagmara Kaźmierska trafiła do szpitala z pogruchotanymi kośćmi nóg.

Zmiażdżone stawy skokowe, zmiażdżony guz piętowy, piszczele - wymienia. W tej chwili chodzę siódmy miesiąc o kulach i trudno mi sobie z czymkolwiek poradzić. Nic nie możesz wziąć do rąk, pod prysznicem ciężko. Trzeba mnie było na toaletę sadzać - mówi.

Gwiazda TTV podsumowała wypadek jako cenną lekcję od życia. Mimo wielu niedogodności stara się nad sobą nie użalać i optymistycznie patrzy w przyszłość.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Pochwaliła się nowym ukochanym

Dagmara Kaźmierska rozbiła auto pod Kłodzkiem

Pod koniec maja 2019 roku bohaterka "Królowych życia" przekazała fanom pozdrowienia prosto ze szpitalnego łóżka.

O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie – napisała na Instagramie.

Szybko wyszło na jaw, że Kaźmierska została ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w Szalejowie Górnym niedaleko Kłodzka. Jak informowała policja, mercedes gwiazdy nagle wypadł z drogi i uderzył w betonowy element.

25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – potwierdziła w mediach policja. 

Zagłosuj

Lubisz Dagmarę Kaźmierską w "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl./jw