Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Pochwaliła się nowym ukochanym

Judyta Wanicka
20.01.2020 12:23
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska wyjdzie za mąż. "Królowa życia" zdradziła w wywiadzie, że jest szczęśliwie zakochana i planuje zalegalizować swój związek. Kim jest nowy partner Dagmary Kaźmierskiej?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" od pewnego czasu jest szczęśliwie zakochana. Ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka nie opowiada w programie o swoim życiu uczciwym. W sieci pokazuje się głównie w towarzystwie Jacka, swojego wiernego towarzysza z "Królowych życia". Jednak mało kto wie, że poza kamerami Dagmara układa sobie życie z pewny młodszym od siebie mężczyzną. W ostatnim wywiadzie królowa życia zdradziła, że ma w planach ślub.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub

Dagmara Kaźmierska ma za sobą jedno małżeństwo, które zakończyło się po 21 latach związku. Owocem tej relacji jest syn Conan. Mimo rozstania gwiazda wypowiada się o mężu z dużą dozą życzliwości i miło wspomina wspólnie spędzony czas. Pozytywne doświadczenia z poprzedniego związku sprawiły, że królowa życia nie zraziła się do zamążpójścia i pragnie dać sobie jeszcze jedną szansę.

W rozmowie z Wirtualna Polska Dagmara Kaźmierska wyznała, że zamierza wziąć ślub. Jej serce skradł młodszy o dwa lata mężczyzna.

Trafiło mi się jak ślepej kurze ziarno! Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Do tego jest przystojny. To że on mnie chce, to ja się dziwię... I młodszy ode mnie o dwa lata!  - pochwaliła się królowa życia w programie "W łóżku z Oskarem".

W moim przypadku nie jest dobrym określeniem, że się zakochałam. Ja bardzo kocham. Zakochać to się można w obrazie, a ja kocham całą sobą – wyznała Dagmara. 

Kim jest nowy partner Dagmary Kaźmierskiej?

Królowa życia nie ma dobrej wiadomości dla fanów, którzy kibicują jej ekranowemu związkowi z Jackiem. Jacuś jest tylko moim kumplem - powiedziała. 

Dagmara Kaźmierska na razie nie chce ujawniać tożsamości nowego partnera, argumentując, że wolałaby nie wystawiać spraw związkowych na pastwę mediów. Za to bez problemu wyznała, że planuje ślub. Królowa jeszcze nie otrzymała pierścionka, ale - jak twierdzi - zaręczyny są tylko kwestią czasu.

Jeszcze nie ma pierścionka, ale myślę, że niebawem będzie. Ślub też będzie – oznajmiła w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska była kiedyś sprzątaczką. Jak doszła do dużych pieniędzy?

Zagłosuj

Co sądzisz o Dagmarze i Jacusiu z "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw