Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała mamę. "Wyglądacie jak siostry" [FOTO]

15.09.2020 10:56
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wywołała sensację zdjęciem ze swoją mamą. Okazuje się, że rodzicielka gwiazdy TTV wygląda nadzwyczaj młodo i łączy ją spore podobieństwo z Conanem. 

Dagmara Kaźmierska wróciła na ekrany w dziewiątym sezonie "Królowych życia". Ekscentrycznej właścicielce butiku z Kłodzka, która zagrała w filmie "Pętla" Patryka Vegi, jak zwykle towarzyszą syn Conan oraz przyjaciele: Jacek i Edzia. W jednym z ostatnich odcinków widzowie mieli okazję poznać także młodszego brata Dagmary, Łukasza, który akurat wpadł z wizytą do Polski. Teraz królowa życia zdradziła kolejną rodzinną tajemnicę. Dagmara Kaźmierska pokazała na Instagramie swoją mamę

Najpopularniejsza bohaterka "Królowych życia" fotografowała się już ze swoją babcią, synem oraz przyjaciółmi. Nigdy jednak nie pokazała się w towarzystwie ukochanego mężczyzny. Oficjalnie Dagmara Kaźmierska pozostaje singielką, choć w zeszłym roku chwaliła się, że ma młodszego partnera, a zaręczyny to tylko kwestia czasu. Jednocześnie zaprzeczyła, że chodzi o Jacka, który towarzyszy jej na ekranie. - Jacuś jest tylko moim kumplem - wyjaśniła w rozmowie z WP.pl. Kilka lat temu Dagmara Kaźmierska rozstała się z ojcem Conana. Ich związek trwał ponad dwie dekady. Gwiazda do dziś wspomina byłego męża z dużą dozą życzliwości.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o byłym mężu. Kim jest ojciec Conana?

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska na zdjęciu z mamą 

Główna bohaterka "Królowych życia" zaskoczyła zdjęciem, na którym pojawiła się towarzystwie syna i swojej mamy. Fani nie mogli uwierzyć, że pani Romcia, jak pieszczotliwie nazywa rodzicielkę Dagmara, wygląda tak młodo. W komentarzach przewijały się opinie, że obie panie mogłyby uchodzić za rodzeństwo. - Wow! Bardzo młodo wygląda pani mama. Mogłybyście być siostrami - piszą zachwyceni internauci i podkreślają, że Conan jest bardzo podobny do babci. Z wpisu Dagmary można wywnioskować, że poczucie humoru i ciętą ripostę królowa odziedziczyła właśnie po mamie.

Przedstawiam Wam moją mamę, Romcię, którą usilnie proszę od kilku lat, żeby wzięła udział w "Królowych". Ale konsekwentnie odmawia, argumentując: "Ty już raz dziecko w swoim życiu karierę zrobiłaś. Przez to o mnie cała Polanica gadała. Już więcej rozgłosu nie potrzebuję". Ale może kiedyś, kiedyś... Tymczasem moje dwa serduszka jadą ze mną na Komunię do Antosia. I teraz już widzicie, że Conanek to jest cała babcia Romcia. Nosek, oczy i usta po Romci. Nawet lewe oko opada mu jak u mojej Mamci. Całujemy mocno! - napisała Dagmara. 

Dostrzegacie takie samo podobieństwo w przypadku Dagmary? 

Posłuchaj podcastu