Zamknij

Królowe życia: Dagmara pokazała nowego partnera! Fani zaskoczeni: "Jak brat Jacka" [FOTO]

27.07.2021 11:03
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska ma nowego partnera i już go nie ukrywa. Gwiazda programu "Królowe życia" pochwaliła się nowym ukochanym w sieci. Jak wygląda partner Dagmary Kaźmierskiej? Fani nie kryją zaskoczenia. 

Dagmara Kaźmierska niedawno otworzyła się w mediach na temat życia osobistego. Największa gwiazda programu "Królowe życia" zdradziła, że od pewnego czasu jest w szczęśliwym związku i ma narzeczonego. Nie chciała wprawdzie powiedzieć, kim jest wybranek jej serca, ale nie ukrywała, że to mężczyzna silny i charyzmatyczny, który potrafi poskromić jej niełatwą naturę. 

- Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - powiedziaała w rozmowie z Oskarem Netkowskim Kaźmierska. 

Na początku obserwatorzy celebrytki sądzili, że Dagmara jest w związku z Jackiem Wójcikiem, swoim towarzyszem z "Królowych życia", ale jakiś czas temu Kaźmierska zaprzeczyła, by łączyło ich coś więcej niż przyjaźń. Z kolei o swoim ukochanym mówiła, że jest to mężczyzna młodszy od niej o dwa lata. Jest bardzo dobrym człowiekiem, jest wyrozumiały, cierpliwy, znosi wszystkie moje jazdy. Kocha mnie. Jest porządny i ma zasady. Wiem, że nigdy by mnie nie zdradził. Do tego jest przystojny. To, że on mnie chce, to ja się dziwię - mówiła przed rokiem.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała nowego partnera

Dagmara długo nie chciała pochwalić się swoim nowym związkiem. Wprawdzie kilkukrotnie pokazywała się w towarzystwie pewnego mężczyzny na Instagramie, to jednak nigdy nie poruszała tematu łączącej ich relacji. W końcu główna bohaterka "Królowych życia" zdecydowała się ujawnić ze swoim związkiem.

Na TikToku pojawiło się wideo zatytułowane "Czy nowy facet Dagmary nie przypomina wam Jacka?", w którym Kaźmierska opowiada zabawną historię związaną z jej towarzyszem. 

On dzisiaj mówi: zabiorę cię do 5-gwiazdowego hotelu za granicę, tak powiedział. Ja wszystko zostawiłam. Mówię - pięć gwiazdek jest, mercedes cabrio, no to ja w samej sukience, wszystko mi kupi po drodze [...]. Zabrał mnie na plażę nudystów do Czech, dwa kilometry za domem! - śmiała się, wyciągając przed kamerę swojego ukochanego. 

Fani zauważyli, że nowy partner Dagmary jest łudząco podobny do Jacka. Wygląda jak odmłodzony Dżejk albo jego brat - pisali w komentarzach internauci. Królowa życia nie zdradziła imienia swojego przyjaciela. 

Przypomnijmy, że Dagmara Kaźmierska ma za sobą jedno małżeństwo, które zakończyło się po 21 latach. Owocem tamtej relacji jest syn Conan. Gwiazda do dzisiaj z sentymentem wspomina byłego męża. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska opowiedziała o byłym mężu. Kim jest ojciec Conana?