Zamknij

Królowe życia: Dagmara pokazała się bez makijażu. "Bez rzęs dramat" [FOTO]

19.10.2020 14:06
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Dagmara Kaźmierska z programu "Królowe życia" pojawiła się bez makijażu i sztucznych rzęs. Gwiazda TTV pierwszy raz pokazała się fanom bez upiększeń. Jak Dagmara Kaźmierska wygląda naturalnie? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" bez makijażu - takiego widoku jeszcze nie było! Gwiazda nagrała Instastory, w którym pokazała, jak prezentuje się jej twarz bez podkładu i doklejanych rzęs. Do tej pory mocno podkreślone oczy i usta były nieodzownym elementem wizerunku królowej życia, podobnie jak złote dodatki, futra czy luksusowe dresy. Dagmara nie ruszała się bez tego z domu, nie mówiąc już o pokazywaniu się fanom w social mediach. Tym razem jednak Kaźmierska zrezygnowała z wszelkich upiększaczy i pozowała w pełni naturalna.

Najpopularniejsza bohaterka "Królowych życia" stała się specjalistką w robieniu show. Dzięki barwnej osobowości przychodzi jej to z łatwością, a często w ogóle nie musi się starać, żeby strać się języczkiem u wagi. Tak było choćby w przypadku zdjęcia Dagmary ze ślubu Edzi czy imprezy na jachcie. Internet zapłonął, gdy na Instagram trafiło nagranie z Kaźmierską w bikini balującą z koleżankami przy mocnych trunkach. Gwiazda TTV wie także, jak skierować uwagę publiki na swojego syna. Niedawno z dumą obwieściła, że  Conan dostał się na prestiżowe studia. Nie powstrzymała się także przed opublikowaniem  zdjęcia Conana z dziewczyną o imieniu Kasandra. Dzięki zręcznym zabiegom w social mediach byłej szefowej klubu nocnego udało się odwrócić uwagę od kryminalnej przeszłości i pobytu w więzieniu. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pozuje bez makijażu 

Gwiazda TTV dobrze wiedziała, czego jeszcze nie było na jej Instagramie, a co z pewnością chcieliby zobaczyć je wierni fani. Dagmara Kaźmierska pokazała się bez makijażu i sztucznych rzęs. Trochę mimochodem, bo głównym tematem miała być lecąca w tle piosenka, ale widok naturalnej królowej życia przyćmił wszystko. 

Musicie posłuchać. Nie patrzcie na mnie, bo bez rzęs jest dramat. Ale to nie istotne, później dokleję - powiedziała Dagmara, przecierając wacikiem twarz.

Dobrze wygląda bez make-upu? 

4
fot. Instastory:@queen_of_life_77
2
fot. Instastory:@queen_of_life_77
1
fot. Instastory:@queen_of_life_77
3
fot. Instastory:@queen_of_life_77