Zamknij

Królowe życia: Dagmara pożegnała bliską osobę. Pokazała rodzinne zdjęcia [FOTO]

02.11.2020 14:05
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska zamieściła smutny post, w którym pożegnała ukochaną babcię. Gwiazda "Królowych życia" zamieściła wspólne zdjęcia z seniorką. Przy okazji wyszło na jaw, po kim odziedziczyła barwny styl.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała zdjęcia swojej babci. W Dniu Wszystkich Świętych gwiazda przekazała zasmucającą wiadomość, że uwielbiana przez rodzinę staruszka już nie żyje. Jeszcze w styczniu 2019 roku Dagmara chwaliła się nią na Instagramie i składała życzenia z okazji Dnia Babci. Niestety w tym roku nie będzie już miała okazji tego zrobić. 

Królowa życia coraz śmielej ujawnia kulisy prywatnego życia w mediach społecznościowych. Z programu wiemy, że ma ona syna Conana oraz przyjaciół: Jacka i Edzię. W jednym z odcinków widzowie mieli okazję poznać także młodszego brata Dagmary, Łukasza, który przyjechał z zagranicy. Z kolei na Instagramie Kaźmierska pochwaliła się swoją mamą, pieszczotliwie nazywaną Romcią. Internauci byli zaskoczeni fantastyczną formą kobiety i stwierdzili, że jest ona bardzo podobna do Conana. Niestety rodzicielka Dagmary nie dała się namówić na występy w "Królowych życia". 

Królowe życia: Dagmara pokazała drugiego "syna". Conan ma brata?! [FOTO]

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska straciła babcię 

Dagmara Kaźmierska naturalnie nie zapomniała o najbliższych w Dniu Wszystkich Świętych. Na jej profilu pojawił się wspominkowy post, w którym gwiazda w ciepłych słowach pożegnała swoją ukochaną babcię. 

Nasza pamięć to ich życie - jak to pięknie powiedziałeś Mój Drogi. Nie ma pięknej Elżbiety i Teresy. Każdy z nas za kimś płacze Kochani. Miejmy ich w sercach, w pamięci. Kochajmy się, nie kłóćmy, bo nie wiadomo kiedy... Nikt ich nam nie zwróci. Budzisz się ze mną, Babciu, codziennie i zasypiasz też ze mną. Widzisz z góry, jak bardzo Ciebie brak. Całuję mocno Kochani - napisała Dagmara. 

Królowa życia załączyła pamiątkowe zdjęcia. Okazuje się, że jej babcia również uwielbiała złoto i efektowne dodatki. - Elegancka dama. To była prawdziwa królowa życia - zauważyli fani.