Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska przeszła operację. Będzie mogła chodzić?

Judyta Wanicka
18.11.2019 17:09
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest już po operacji ortopedycznej, która miała jej pomóc stanąć na nogi. Gwiazda TTV w maju uległa wypadkowi, w wyniku którego trafiła na wózek inwalidzki. Niestety rokowania nie były najlepsze. Dagmarze Kaźmierskiej groziło trwałe kalectwo. Jak bohaterka "Królowych życia" czuje się po zabiegu?

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" od kilku miesięcy walczy o powrót do dawnej sprawności. Ekscentryczna bohaterka show TTV w maju rozbiła się autem pod Kłodzkiem. Trafiła do szpitala z odrapana głową i obrażeniami nóg. Choć od feralnego wypadku minęło ponad pół roku, królowa życia wciąż porusza się na wózku inwalidzkim i jest całkowicie zdana na pomoc Jacusia oraz syna Conana. Niedawno zmartwiła fanów wyznaniem, że być może już nigdy nie stanie o własnych siłach.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska będzie kaleką? Rokowania po wypadku są niepomyślne

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska jest po operacji

Wygląda na to, że stan Dagmary Kaźmierskiej nie jest taki zły, jak przypuszczano. "Królowa życia" przyszła ostatni o kulach na jubileuszowy koncert Papa D. Wiadomo, że gwiazda jest już po operacji ortopedycznej, która miała jej przywrócić sprawność. W sobotę, 16 listopada, Dagmara Kaźmierska zamieściła na Instagramie zdjęcie tuż po zabiegu i poinformowała fanów, że właśnie została wypisana ze szpitala.

Już po operacji. Dzisiaj do domu - napisała królowa życia.

Z postu można wywnioskować, że operacja przebiegła pomyślnie, a pacjentka czuje się dobrze. Gwiazda jednak nie zdradziła, czy po zabiegu będzie w stanie chodzić jak dawniej.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" spowodowała wypadek samochodowy

Pod koniec maja Dagmara Kaźmierska przekazała fanom pozdrowienia prosto ze szpitalnego łóżka. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie – napisała na Instagramie. Szybko wyszło na jaw, że bohaterka „Królowych życia” została ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło w Szalejowie Górnym niedaleko Kłodzka. Jak informowała policja, mercedes gwiazdy nagle wypadł z drogi i uderzył w betonowy element.
25 maja o godz. 11.20 na drodze krajowej nr 8 w miejscowości Szalejów Górny, w powiecie Kłodzkim doszło do wypadku. Kierująca mercedesem 44-letnia kobieta z nieustalonych przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w betonowy przepust. W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku – potwierdziła w mediach policja.

RadioZET.pl/jw