Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska ścięła włosy na setny odcinek. Pochwaliła się nową fryzurą [FOTO]

Judyta Wanicka
19.03.2020 14:58
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska zetnie włosy w setnym odcinku programu "Królowe życie". W jubileuszowym wydaniu widzowie będą towarzyszyć gwieździe u fryzjera Andrzeja Wierzbickiego. Zdjęcie odmienionej Dagmary można już podejrzeć na Instagramie. 

W piątek, 20 marca, zostanie wyemitowany setny odcinek programu "Królowe życia". Bohaterowie przygotowali dla fanów szereg atrakcji. Jedną z nich będzie metamorfoza Dagmary Kaźmierskiej, która w salonie Andrzeja Wierzbickiego pożegna się z dotychczasową fryzurą. Gwiazda zdecyduje się na ostre cięcie, które jednak odmłodzi ją o kilka lat. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska ma nową fryzurę

Dagmara Kaźmierska słynie z nieskromnego wizerunku. Mimo że z czasem gwieździe udało jej się nabrać odrobiny elegancji, rzadko decyduje się na spektakularne zmiany. W setnym odcinku "Królowych życia" widzowie będą jednak mieli okazję zobaczyć Dagmarę w zupełnie nowym wydaniu. Dagmara skróci włosy do ramion i zafunduje sobie modnego boba.

Metamorfoza Dagmary nie jest tajemnicą, bo zdjęcia odmienionej gwiazdy pojawiły się już w styczniu. Teraz stało się jasne, że królowa szykowała się do uczczenia jubileuszowego odcinka, który zostanie wyemitowany w najbliższy piątek o godz. 22:15 w TTV. Fani będą mogli zobaczyć, jak przebiegała wizyta Dagmary u fryzjera i jakie towarzyszyły temu emocje. 

Dagmara Kaźmierska jest naturalną brunetką, lecz od lat pozostaje wierna jasnemu blondowi. W nowych odcinkach "Królowych życia" zobaczymy ją w dawnym kolorze, ale już ze zmienioną fryzurą. Na zdjęciu zamieszczonym na oficjalnym profilu programu Dagmara Kaźmierska pojawia się w skróconych włosach uformowanych w elegancką, wycieniowaną fryzurę. 

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcie z młodości: "Jak to fajnie mieć 18 lat"

wrrrg
fot. Instastory:@krolowe_zycia_official
Zagłosuj

Którego bohatera "Królowych życia" lubisz najbardziej?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw