Zamknij

Dagmara Kaźmierska odsłoniła biust na jachcie. Tak się bawi królowa życia [WIDEO]

12.10.2020 11:07
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pokazała się w bikini. Gwiazda TTV odważnie odsłoniła ciało podczas imprezy na jachcie i pochwaliła się nagraniem w sieci. 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" w bikini - takich widoków jeszcze nie było! Najpopularniejsza bohaterka show TTV poszła na całość i odważnie odsłoniła ciało podczas imprezy na jachcie. Dagmara bawiła się razem z gronem przyjaciółek przy drogim alkoholu, a cała zabawa została uwieczniona na wideo. Rozbawiona Dagmara Kaźmierska pokazała nie tylko bujny dekolt, ale także zgrabną figurę. Fani byli zachwyceni tym, jak prezentuje się ciało 45-letniej gwiazdy "Królowych życia". W komentarzach posypały się komplementy. 

Dagmara Kaźmierska nieraz udowadniała, że uwielbia się bawić "na bogato". Jak na prawdziwą królową życia przystało, nie znosi nudy i przeciętności, co podkreśla zamiłowaniem do drogich futer, złota i luksusowego blichtru. Zanim jednak nadeszły pieniądze, medialny rozgłos oraz rola w "Pętli" Patryka Vegi  Dagmara Kaźmierska parała się sprzątaniem w Niemczech. Potem nadeszła fascynacja hazardem i graniem na automatach.  Dagmara Kaźmierska prowadziła również lokal, który był agencją towarzyską. Po tym, jak udowodniono jej działalność przestępczą, trafiła do więzienia. W "Królowych życia" jednak skrzętnie pominięto ten wątek, a Dagmara pokazywana jest jako majętna, lecz "swojska babka", która po latach emigracji wróciła z USA do rodzinnego Kłodzka i założyła butik.

Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska w bikini baluje na jachcie 

Bohaterka "Królowych życia" opublikowała nagranie z zakrapianej imprezy, która miała miejsce na pokładzie jachtu. Dagmara bawiła się z przyjaciółkami przez stole zastawionym drogimi alkoholami. Jako jedyna z grona imprezowiczek rozebrała się do bikini i w takim stroju pokazała się fanom. 

Kocham te moje dziewczyny! Życzę Wam wszystkim takich przyjaciół, jakich ja mam. Filmik miał co prawda nie ujrzeć światła dziennego, ale dzięki dwóm Panom Piotrowi Wasińskiemu i Kubie Wojewódzkiemu ujrzał. Więc już i tak popij wodą - napisała Dagmara. 

Fani byli pod wrażeniem, ale nie tyle rozmachu jachtowej biby, ile ciała Dagmary w bikini. Uwagę zwrócił przede wszystkim bujny dekolt gwiazdy. 

Ale ciało sztos! Zazdroszczę "bufetu". 

Dobry cyc!

Biust jak u 20-latki i w dodatku naturalny

Ostatnie stwierdzenie wywołało dyskusję, ponieważ część fanek była zdania, że Dagmara Kaźmierska powiększyła biust operacyjnie. Sama zainteresowana zapewniła jednak, że ma to dopiero w planach. - I zrobi, wielkie jak balony - zażartowała Dagmara.