Zamknij

Królowe życia: Dagmara w szoku po wizycie u lekarza. Musi sporo schudnąć

16.09.2020 21:39
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia"
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" jest za ciężka? Gwiazda usłyszała od lekarza, że musi zrzucić wagę, jeśli chce wrócić do pełnej sprawności. Ile powinna schudnąć królowa życia? 

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" cały czas walczy o powrót do dawnej sprawności po wypadku, któremu uległa w maju 2019 roku. Gwiazda TTV trafiła do szpitala z poważnym urazem nóg. Potem przez ponad pół roku poruszała się na wózku inwalidzkim. Choć udało jej się stanąć na nogi, wciąż musi korzystać z kul, a jedna ze stóp wymaga dalszej rehabilitacji. Na szczęście królowej życia udało się trafić na świetną opiekę. Swojego lekarza nazywa cudotwórcą i chętnie fotografuje się z nim na Instagramie. Niestety, to co gwiazda usłyszała od niego na ostatniej wizycie nie należało do miłych wiadomości.

Dagmara Kaźmierska została ranna w wypadku samochodowym, do którego doszło 25 maja 2019 w Szalejowie Górnym niedaleko Kłodzka. Jak informowała policja, mercedes gwiazdy nagle wypadł z drogi i uderzył w betonowy przepust. W wywiadzie królowa życia wyjaśniła, że zjechała z drogi celowo, żeby uniknąć niebezpiecznego zderzenia.

Facet zatrzymał się na drodze szybkiego ruchu, bo za późno zobaczył zjazd. Do głowy by mi nie przyszło, że on się zatrzyma. Wina obopólna, bo nie zachowałam odstępu. Ale nie było czasu na żadne hamowanie. Żeby nie było trupów, trzeba było skręcić. Niestety znajdował się tam przepust betonowy - opowiadała w programie internetowym "W łóżku z Oskarem".

Kaźmierska trafiła do szpitala z pogruchotanymi kośćmi nóg. Zmiażdżone stawy skokowe, zmiażdżony guz piętowy, piszczele - wymieniała. Na szczęście najgorsze gwiazda ma już za sobą. Teraz jednak będzie musiała sporo schudnąć, żeby nie obciążać narządów ruchu. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokazała mamę. "Wyglądacie jak siostry" [FOTO]

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska musi zrzucić 10 kg

Dagmara Kaźmierska opublikowała kolejne zdjęcie ze swoim ukochanym ortopedą, który - jak powtarza - uratował jej życie. Tym razem jednak wyszła z wizyty ze skwaszona miną. Lekarz krytycznie ocenił jej wagę i zalecił schudnąć aż 10 kg. Wszystko po to, żeby odciążyć leczone nogi. 

Tego pana już chyba nie muszę przedstawiać. Wspaniały człowiek i świetny lekarz. Chociaż ciągle na mnie krzyczy i nie pozwala dużo gadać. A dziś stwierdził, że jestem za gruba. "Wiesz, że jesteś mały kakalud, a mimo to jeszcze tyle jesz". I kategorycznie kazał zrzucić 10 kg. Ciekawe jak mam to zrobić? Co wizyta - ochrzan. Ale jemu wolno wszystko. Dał mi DRUGIE ŻYCIE i niestety wziął sobie garba na plecy... Ale dzięki niemu chodzę i żyję. Jeśli nikt Wam z nogami nie jest w stanie pomóc, to tylko do niego. To jest CUDOTWÓRCA. Kocham tego człowieka - wyznała Dagmara. 

Oj Dagmarko, bo chciałbym, żebyś fruwała - odpowiedział jej lekarz.

Fani pocieszali królową komplementując jej figurę. 

Pani za gruba? Jak oglądam odcinki nowego sezonu w życiu bym tego nie powiedziała super Pani wygląda.

Aż nie wytrzymałam, wyglądasz super! Talia jak osa!

Akurat wydawało mi się, że w tym sezonie super figurka. 

Pani Dagmarka już schudła i wygląda extra.

A wy jak uważacie, Dagmara powinna zrzucić trochę ciałka?