Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

Judyta Wanicka
10.01.2020 15:23
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz opowiedziała o pobycie w więzieniu. Gwiazda programu "Królowe życia" odsiadywała wyrok, gdy jej syn miał 8 lat. Rozłąka z Conanem była dla niej prawdziwą traumą i na lata odcisnęła piętno na psychice obojga. 

Dagmara Kaźmierska zyskała sporą popularność dzięki udziałowi w programie TTV „Królowe życia”. W show pojawia się jako ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w USA. Zanim doszła do sławy, zdążyła poznać ciemne strony życia. Dagmara Kaźmierska pierwszy raz opowiedziała w mediach o pobycie w więzieniu, do którego trafiła ponad 10 lat.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska siedziała w więzieniu

Za Dagmarą Kaźmierską ciągnie się kryminalna przeszłość. "Królowa życia" odsiadywała wyrok za działalność przestępczą. Dzisiaj nie ma problemu, by mówić o tym w mediach. W ostatnim wywiadzie skupiła się jednak na traumie, jaką przeżyła w związku z rozłąką z synem. Gdy "Królowa życia" trafiła za kratki, Conan miał 8 lat.

Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja. Wszystko da się przeżyć - posumowała pobyt w więzieniu w programie "W łóżku z Oskarem". Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. Tego się nie da opisać - wyznała.

Mam w sobie wybitną zdolność do wypierania. Wszystko, co złe, wyrzucam z pamięci. Ale to było straszne dla małego. On strasznie przeżywał. Odchodził od zmysłów za mną, bo myśmy byli ciągle razem, wszędzie. Ja dostawałam pie***lca o niego. Całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu o Conanka – wspomina ze łzami w oczach. 

Jego poduszka była codziennie mokra od łez. Babcia mi opowiadała, że codziennie zalana poduszka była. On gorzej to przeżył niż ja na pewno. Zresztą to się do tej pory gdzieś tam ciągnie. Gdzieś się to odłożyło u niego. Nie ma się co dziwić… – wyznała poruszona Dagmara.

Dagmara Kaźmierska - za co została skazana "Królowa życia"?

Od 2005 roku Dagmara Kaźmierska prowadziła agencję towarzyską Heidi w miejscowości Szalejów w powiecie kłodzkim na Dolnym Śląsku. W procesie udowodniono jej, że kierowała zorganizowaną grupą przestępczą, która werbowała kobiety i zmuszała je do prostytucji. Dwukrotnie dopuściła się przestępstwa handlu ludźmi.

Królowe życia: stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej zaskakują. Tak wyglądała w młodości

Dagmara Kaźmierska została skazana prawomocnym wyrokiem za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie kobiet do prostytucji. Trafiła do więzienia na 14 miesięcy. W "Królowych życia" jednak pominięto jej kryminalną przeszłość. Była sutenerka przedstawiana jest jako bezkompromisowa i otwarta na ludzi kobieta, która po latach wygodnego życia w Stanach Zjednoczonych wróciła do rodzinnego Kłodzka.

Zagłosuj

Dagmara Kaźmierska powinna być promowana w telewizji?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw