Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zakłada biznes w Egipcie. Wiadomo, czym się zajmie

10.06.2021 11:20
Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" zdradziła, że otwiera nowy biznes za granicą. Gwiazda zamierza zająć się nową działalnością w Egipcie, dokąd często jeździ na wakacje. Już wiadomo, czego będzie dotyczył biznes Kaźmierskiej. 

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia największa gwiazda programu "Królowe życia". Przebojowa i bezpośrednia właścicielka butiku z Dolnego Śląska w ciągu dziesięciu sezonów zdołała zgromadzić milion fanów na Instagramie, a do tego odnieść spory sukces medialny, ukoronowany wywiadami w popularnych programach oraz angażem do filmów Patryka Vegi.

Gwiazda "Pętli" sama miała na swoim koncie kryminalną działalność, ale po odsiadce w więzieniu znalazła inny sposób na życie i zajęła się m.in. handlem elegancką odzieżą. Kaźmierska prowadzi butik w Kudowie-Zdroju, w którym oferuje luksusowe ubrania i dodatki oraz sklep online Queen D. by Dagmara. Królowa życia nie ukrywa jednak, że ma chrapkę na nowy biznes. W wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN" Kaźmierska zdradziła, że planuje otworzyć działalność związaną z branżą turystyczną w ulubionej mekce Polaków. 

Dagmara Kaźmierska odejdzie z "Królowych życia"? Zakłada biznes za granicą

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska otwiera biznes w Egipcie 

Dagmara doskonale zdaje sobie sprawę, że nic nie trwa wiecznie. "Królowe życia" kiedyś się skończą, a może i trzeba nawet będzie zamknąć butik, dlatego, zamiast czekać na to, co przyniesie los, obrotna bizneswoman postanowiła wziąć sprawy w swoje ręce i rozkręcić nowy, lukratywny biznes. Kaźmierska stawia teraz na branżę turystyczną w Egipcie, skąd - jak zdradziła - pochodzą jej przodkowie. Do tej pory jeździła tam tylko na wakacje, ale teraz zamierza związać z popularną destynacją swoją przyszłość. Wie już, czym będzie się zajmować. 

Kupiłam już łódź przepiękną, podróżną, dla ludzi. [...] Tam są piękne laguny, tam są korale, takie cudne rzeczy do pokazania. […] Sama też wiele razy płaciłam za takie rejsy, więc pomyślałam sobie, dlaczego to mi mają za to nie płacić - wyjawiła Kaźmierska w rozmowie z Oskarem Netkowskim.

Dagmara będzie wynajmować łódź wycieczkową, którą nazwała nie inaczej jak "Queen of life". Jak się okazuje, wyprowadzka z kraju to już tylko kwestia czasu. Kaźmierska już znalazła sobie lokum w Egipcie.

Miał być penthouse, ale pomyślałam, że za mały, bo to 270 m2 - powiedziała.

Dagmara zamierza przyjmować sporo gości, dlatego wolała wynająć... pałac. Niestety czeka ją rozłąka z 20-letnim synem Conanem, ale jest już z tym pogodzona. - Ja też muszę go puścić - powiedziała Oskarowi Netkowskiemu, dodając, że takie są koleje życia.