Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska zdradza, jakie studia wybrał Conan. To wymagający kierunek

Judyta Wanicka
05.03.2020 13:16
Wiesia z Sanatrium Miłości
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wysyła Conana na studia. Syn gwiazdy przygotowuje się do matury. Na jaki kierunek chce zdawać?

Dagmara Kaźmierska nagrywa kolejny sezon programu "Królowe życia" i coraz chętniej otwiera się w wywiadach. Gwiazda zdradziła niedawno, że zamierza wziąć ślub z młodszym ukochanym. Wygadała się także na temat pierwszego małżeństwa oraz zdradziła co nieco o swoim synu Conanie. Wiadomo już, dlaczego chłopak otrzymał takie oryginale imię, a także, co będzie wkrótce studiował. Okazuje się, że Conan jest bardzo ambitny i wybiera się na jeden z najbardziej wymagających kierunków.

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej

Królowe życia: jakie studia wybrał syn Dagmary Kaźmierskiej?

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. W zeszłym roku skończył 18 lat. Mimo to nadal jest oczkiem w głowie mamy, która uwielbia spędzać z nim czas i wygłupiać się w programie. Wkrótce jednak królowa życia będzie musiała przeżyć rozłąkę z synem, ponieważ Conan wybiera się na studia. Obecnie chłopak przygotowuje się do matury. Musi się do niej przyłożyć, bo kierunek, jaki sobie wybrał, należy do najbardziej elitarnych. Dagmara Kaźmierska zdradziła, że Conan wybiera się na medycynę.

Ma w planach coś bardzo poważnego, ale nie mogę zdradzać, bo będzie na mnie krzyczał. To bardzo ambitny chłopczyk. Cały czas idzie ostro w szkole, cały czas mu dobrze idzie. Ćwiczy też dość grubo. Szykujemy się do matury, bo Conan chce zdawać na medycynę. Co z tego będzie? Zobaczymy - powiedziała w rozmowie z JastrząbPost.

Zdjęcia na Instaramie potwierdzają, że Conan faktycznie przymierza się do studiowania kierunku związanego z chemią lub biologią. Wypada więc życzyć powodzenia na egzaminach i dostania się na wymarzone studia.

Zagłosuj

Lubisz oglądać Dagmarę i Conana w "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw