Zamknij

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Ile lat ma gwiazda TTV?

Judyta Wanicka
15.04.2020 12:17
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kilka dni temu świętowała urodziny. Na Instagramie pochwaliła się apetycznym tortem. Ile lat skończyła Dagmara Kaźmierska? Do tej pory prawdziwy wiek królowej życia pozostawał zagadką. 

Dagmara Kaźmierska od kilku lat jest gwiazdą programu "Królowe życia" emitowanym na antenie TTV. Ekscentryczna właścicielka butiku z Kłodzka pokazuje widzom swoje przygody i wystawne życie, ale mimo to wciąż mało o niej wiadomo. Dopiero niedawno gwiazda opowiedziała w wywiadzie o pobycie w więzieniu, małżeństwie z ojcem Conana oraz młodszym ukochanym, z którym zamierza wziąć ślub. Nadal jednak wiele kwestii pozostawało niewyjaśnionych, jak na przykład prawdziwy wiek Dagmary Kaźmierskiej. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska była kiedyś sprzątaczką. Jak doszła do dużych pieniędzy?

Królowe życia: ile lat ma Dagmara Kaźmierska? 

Dagmara Kaźmierska wielokrotnie pokazywała stare zdjęcia. Ostatnio nawet ze swojej osiemnastki. Nigdy jednak nie zdradziła, w jakim jest wieku. Wszystko wyjaśniło się 12 kwietnia, gdy Dagmara Kaźmierska obchodziła urodziny. Królowa pokazała na Instagramie apetyczny tort i szampana. Na urodzinowym wypieku pojawiła się cenna informacja. Jeśli gwiazda nie zrobiła fanom psikusa, to właśnie wyszło na jaw, że Dagmara Kaźmierska ma 45 lat

Wiem, że nie wypada się chwalić wiekiem, ale tort taki cudny, aż musiałam. Dziękuję Wam Kochani za życzenia. Są piękne! Całuję Was wszystkich i nie gniewajcie się jeśli nie każdemu odpiszę. Wasza MAŁOLATA - podspisała zdjęcie solenizantka. 

Dagmara Kaźmierska - wiek i data urodzenia

Prawdziwy wiek Dagmary Kaźmierskiej z "Królowych życia" długo był owiany tajemnicą. W sieci krążyły różne informacje na temat tego, ile lat ma gwiazda TTV. Spekulowano, że Kaźmierska urodziła się w 1968 roku. Potem twierdzono, że rok urodzenia zdradza liczba 77 w instagramowym nicku. Równie często przewijała się data 12 kwietnia 1975 r., a urodzinowy post zdaje się ją potwierdzać. Zatem Dagmara Kaźmierska urodziła się 12 kwietnia 1975 roku i skończyła 45 lat. 

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

 

RadioZET.pl/jw