Zamknij

Krolowe życia: Dagmara Kaźmierska zmieniła fryzurę. Tak teraz wygląda gwiazda TTV [FOTO]

Judyta Wanicka
15.01.2020 16:54
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę przed nowym sezonem "Królowych życia". Do sieci trafiło zdjęcie, na którym Dagmara Kaźmierska pojawia się w krótszych włosach.

Dagmara Kaźmierska jest największą gwiazdą programu "Królowe życia" emitowanym na TTV. W show pojawiła się jako majętna właścicielka butiku z Kłodzka, która wróciła do kraju po latach spędzonych w USA. Jak na prawdziwą królową życia przystało, uwielbia pławić się w luksusach, nosić ekstrawaganckie stroje oraz kipiące złotem dodatki. Dagmara słynie z nieskromnego wizerunku i rzadko daje się namówić na zmiany. Ale przed nowym sezonem "Królowa życia" zafundowała sobie odmładzające cięcie włosów.

Królowe życia: stare zdjęcia Dagmary Kaźmierskiej zaskakują. Tak wyglądała w młodości

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska przeszła metamorfozę

Dagmara Kaźmierska jest naturalną brunetką, lecz od lat pozostaje wierna jasnemu blondowi. W nowych odcinkach "Królowych życia" zobaczymy ją w dawnym kolorze, ale już ze zmienioną fryzurą. Na zdjęciu zamieszczonym na oficjalnym profilu programu Dagmara Kaźmierska pojawia się w skróconych włosach uformowanych w modnego boba.

Pod zdjęciem odmienionej królowej życia pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy. Fani twierdzą, że w krótszych włosach gwiazda wygląda młodo i z klasą.

Fajnie w tych włosach. Młodo, świeżo. Super!

Kobieta z klasą.

Fryzura dużo zmieniła. Wyglądasz znacznie młodziej. Odjęłaś sobie aż z 5 lat - czytamy w komentarzach.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska wspomina odsiadkę w więzieniu. "Całe noce wyłam"

Zagłosuj

Podoba ci się Dagmara Kaźmierska w nowej fryzurze?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw