Zamknij

Królowe życia: Dagmara szykuje się do ślubu. Oficjalnie wyznała miłość ukochanemu

Judyta Wanicka
07.02.2020 16:09
Dagmara Kaźmierska
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" ma nowego partnera i planuje wziąć ślub. Gwiazda na razie nie zdradza, kim jest jej wybranek, ale coraz śmielej mówi o swoich uczuciach. W najnowszym wpisie wyznała miłość przyszłemu małżonkowi.

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" nie opowiada w programie o swoim życiu uczuciowym. W sieci pokazuje się głównie w towarzystwie Jacka, swojego wiernego towarzysza. Nie jest on jednak jej życiowym partnerem. W ostatnim wywiadzie Dagmara Kaźmierska zdradziła, że układa sobie życie z pewnym młodszym od siebie mężczyzną i planuje stanąć z nim na ślubnym kobiercu.

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska planuje ślub. Pochwaliła się nowym ukochanym

Królowe życia: Dagmara wyznała miłość nowemu partnerowi

Dagmara Kaźmierska ma za sobą jedno małżeństwo, które zakończyło się po 21 latach. Owocem tej relacji jest syn Conan. Mimo rozstania gwiazda nie zraziła się do zamążpójścia i zamierza dać sobie jeszcze jedną szansę. 

Dagmara nie chce na razie zdradzać tożsamości swojego wybranka. Od czasu do czasu zamieszcza zagadkowe posty, w których wyraźnie daje do zrozumienia, że jest w nim szaleńczo zakochana. Najnowszy wpis gwiazdy zdradza, że relacja wkroczyła już w poważniejszy etap. Królowa życia nazwała partnera przyszłym małżonkiem i tym samym oficjalnie potwierdziła ślubne plany. 

Niestety Mój przyszły małżonek KUMA WSZYSTKO. Aż za bardzo! Więc nic tu w kulki nie przylecę... Ale cóż... KOFFFAAAAMMMM. Miejcie fajny wieczór Kochani! - napisała Dagmara.

Fanki miały nadzieję, że Dagmarze chodzi o Jacka, ale królowa życia skwitowała komentarze roześmianym emotikonem. Pozostaje więc cierpliwie czekać, aż gwiazda sama przedstawi przyszłego małżonka na Instagramie.

Zagłosuj

Czekasz na kolejny sezon "Królowych życia"?

Liczba głosów:

RadioZET.pl/jw