Zamknij

Królowe życia: Dagmara odkryła wstydliwą tajemnicę Jacka. Ukrywał to przez wiele lat

26.02.2021 16:41
Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" poczuła się oszukana, gdy przejrzała dowód Jacka. Okazało się, że jej przyjaciel przez lata ukrywał swoją prawdziwą tożsamość. Gwiazda poprosiła o wyjaśnienia. 

Dagmara Kaźmierska powróciła w dziesiątym sezonie "Królowych życia". Widzowie znowu mają okazję śledzić perypetie bogatej właścicielki butiku z Kłodzka i jej przyjaciół. Już tradycyjnie Dagmarze towarzyszą syn Conan, Jacek i Edzia. Do tej pory wydawało się, że ta zgrana paczka przeżyła już tyle, że wie o sobie wszystko, ale ostatnio wyszła na jaw pewne tajemnica związana z Jackiem. Gdy Dagmara przejrzała jego dowód osobisty, kompletnie zdębiała!

Królowe życia: co się stało z twarzą Edzi? Fani zaniepokojeni jej nowym wyglądem [FOTO]

Królowe życia: Dagmara odkryła prawdziwe imię Jacka 

Tego po swoim przyjacielu Dagmara się nie spodziewała. Okazało się, że Jacek tak naprawdę ma na imię Wiesław. Mężczyzna najwyraźniej uważał, że Wiesiek brzmi staromodnie i do niego nie pasuje, bo od lat przedstawia się drugim imieniem. Królowa życia była w szoku, gdy odkryła prawdziwą tożsamość swojego towarzysza. 

Tyle lat mnie w ch**a robiłeś! - powiedziała w odcinku. Wiesław Jacek... Ty masz na imię Wiesiek i nigdy mi się nie przyznałeś, jak ty masz na imię?! Od dzisiaj jesteś dla mnie Wiesław. Zawsze jak się gdzieś meldowaliśmy i prosiłam o dowód to ty: nie, nie, ty sam. W żadnym hotelu nie chciałeś dawać dowodu. Czy ty się wstydziłeś? - zapytała.

Przyjaciel Dagmary nie chciał wdawać się w szczegóły.

Wiesław, Jacek, co za różnica - zgasił rozmowę. 

Też jesteście zaskoczeni? 

Królowe życia: 10 ciekawostek o Dagmarze Kaźmierskiej. Tego nie dowiesz się z programu [FOTO]