Zamknij

Królowe życia: Dagmara pokazała Conana z piękną Kasandrą. To jego dziewczyna? [FOTO]

01.10.2020 13:17
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" pochwaliła się zdjęciem Conana i jego przyjaciółki. Czy Kasandra to dziewczyna Conana? Królowa życia nie szczędzi atrakcyjnej brunetce komplementów, a fani przesyłają gratulacje. 

Syn Dagmary Kaźmierskiej ma dziewczynę? Królowa życia udostępniła zdjęcie, na którym Conan pozuje z atrakcyjną brunetką o imieniu Kasandra. Z postu dowiadujemy się, że jest ona córką przyjaciółki Dagmary. Naturalnie fani zaczęli się zastanawiać, czy tych dwoje coś łączy. Niektórzy od razu uznali, że Conan i Kasandra są parą i złożyli im gratulacje. Czy aby jednak się nie pospieszyli? 

Conan Kaźmierski od kilku sezonów towarzyszy matce w programie "Królowe życia" emitowanym w TTV. Na oczach widzów chłopak zdążył przeobrazić się z pucołowatego nastolatka w muskularnego przystojniaka, który niejednej fance mógłby zamieszać w głowie. Niedawno Dagmara pochwaliła się, że Conan dostał się na medycynę. Jeśli wszystko dobrze pójdzie, chłopak za parę lat zostanie lekarzem. Niewykluczone, że przez ogrom nauki nie będzie już tak często pojawiał się w "Królowych życia". Na szczęście fani mogą cały czas podglądać go na Instagramie. Ostatnio Dagmara pochwaliła się intrygującym zdjęciem, które może sugerować, że Conanowi szczęśliwie widzie się także w sprawach sercowych. 

Królowe życia: syn Dagmary pokazał nowy tatuaż. Fani: "Dramat. Ręka do ucięcia" [FOTO]

Królowe życia: Conan ma dziewczynę? Syn Dagmary pozuje z Kasandrą 

Do tej pory nie za wiele wiadomo o prywatnym życiu bohaterów show TTV. Kilka miesięcy temu Dagmara wyznała w wywiadzie, że ma młodszego partnera, z którym planuje ślub i jednocześnie zapewniła, że nie chodzi o towarzyszącego jej w programie Jacka. Nigdy jednak nie zdecydowała się pokazać ukochanego fanom. Conan również nie pochwalił się żadną dziewczyną. Tymczasem na profilu królowej życia pojawiło się zdjęcie, na którym 19-latek pozuje z urodziwą Kasandrą. 

Ładne mamy to i ładne dzieci. Śliczna, mądra i kochana Kasandra, córka mojej pięknej Wioli, i Conanek. Pozdrawiamy i słoneczka życzymy - napisała królowa życia i złożyła życzenia z okazji Dnia Chłopaka. 

Niektórzy fani nie mieli złudzeń, że gwiazda właśnie przedstawiła dziewczynę Conana. 

Czyli synowa wybrana. 

Powodzenia im życzę, jeśli mają się ku sobie. Pasują do siebie! 

Ładna z nich para. 

Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie? Niestety Dagmara nie chciała zdradzić statusu Conana i Kasandry. 

Posłuchaj podcastu