Zamknij

Królowe życia: Dagmara pokazała drugiego "syna". Conan ma brata?! [FOTO]

20.10.2020 13:10
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Mateusz Jagielski/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" opublikowała zdjęcie z Conanem i Amadeuszem. "Z moimi synciami" - napisała z dumą. Ile dzieci ma Dagmara Kaźmierska? Czy Conan to nie jest jej jedyny syn? 

Dagmara Kaźmierska ma syna 19-letniego Conana, z którym występuje w programie "Królowe życia" w TTV. Perypetie obojga są jednak w dużej mierze wyreżyserowane i nie ukazują osobistego życia bohaterów. Dopiero niedawno Dagmara Kaźmierska wyznała w wywiadzie, że Jacek nie jest jej prawdziwym partnerem. O wiele więcej można się dowiedzieć z Instagrama gwiazdy i jej syna. Dagmara pochwaliła się już swoją mamą i pokazała młodszego brata. W Dniu Chłopaka natomiast wstawiła zdjęcie Conana z uroczą dziewczyną, co zrodziło sugestie, że jest ona sympatią nastolatka. 

Dzięki social mediom fani dowiadują się kolejnych zaskakujących szczegółów na temat rodziny królowej życia. Dagmara unika jednak tematu związków. O jej statusie wciąż niewiele wiadomo, poza tym, że kilka lat temu rozstała się z ojcem Conana. Jak mówiła, poznała potem młodszego partnera i nawet czekała od niego na pierścionek zaręczynowy, ale do tej pory nie pochwaliła się oficjalnie żadnym mężczyzną ani klejnotem. O tym, jak Dagmarze wiedzie się w miłości chyba najlepiej świadczą słowa Conana... 

Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

Królowe życia: Dagmara pokazała drugiego "syna". Conan ma brata?

Na Instastory królowej życia pojawiło się zdjęcie, które może wywołać konsternację. Internauci znający Dagmarę dobrze wiedzą, że ma ona tylko jednego syna. Tymczasem gwiazda postanowiła przedstawić fanom jeszcze jednego! Ma na imię Amadeusz i jest już dorosłym mężczyzną

Z moimi synciami - napisała królowa życia. 

Czy to znaczy, że Conan ma brata, którego Dagmara ukrywała przed fanami? Oczywiście nie! Mężczyzna na zdjęciu to dobry przyjaciel rodziny. Królowa życia traktuje go jak własnego syna. Conan również ma z nim znakomity kontakt, co widać choćby po ich wspólnych zdjęciach z imprez.

5
6
fot. Instastory:@queen_of_life_77