Zamknij

Królowe życia: Dagmara pokazała stare zdjęcia Conana. Fani pod wrażeniem przemiany [FOTO]

08.07.2020 14:23
Dagmara Kaźmierska z synem Conanem
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska świętowała 19. urodziny Conana. Gwiazda programu "Królowe życia" opublikowała stare zdjęcia syna. Jak Conan Kaźmierski wyglądał w dzieciństwie? Od zawsze miał zadatki na przystojniaka? Fotografie zaskakują! 

Dagmara Kaźmierska zasłynęła dzięki programowi TTV "Królowe życia" w stacji. Ekscentryczna właścicielka butiku pokazuje swoje wystawne życie w Kłodzku na Dolnym Śląsku. Gwieździe towarzyszą przyjaciele Jacuś i Edzia oraz ukochany syn Conan. Nastolatek właśnie obchodził 19. urodziny. Z tej okazji Dagmara podzieliła się z fanami wyjątkowym albumem - pokazała stare zdjęcia Conana z dzieciństwa. 

Conan Kaźmierski jest jedynym dzieckiem Dagmary. W zeszłym roku skończył 18 lat. Nadal jest jednak oczkiem w głowie mamy, która uwielbia spędzać z nim czas i wygłupiać się w programie. Niedługo Dagmara będzie musiała przeżyć rozłąkę z synem, ponieważ Conan wybiera się na studia. Jak zdradziła w jednym z wywiadów królowa życia, chłopak będzie próbował dostać się na medycynę.

Królowe życia: dlaczego syn Dagmary ma na imię Conan? Gwiazda chciała nazwać go jeszcze dziwniej!

Dagmara Kaźmierska pokazała zdjęcia Conana z dzieciństwa

Królowa życia kocha Conana ponad życie. Przed laty, gdy trafiła do więzienia, boleśnie przeżyła rozłąkę z synem. Do dziś robi wszystko, by wynagrodzić mu tamten czas. Dagmara przyjaźni się z synem i wspiera go w życiowych wyborach. Często chwali się nim w mediach społecznościowych. Conan zdążył już wkroczyć w pełnoletność i - jak widać - zmienić się w niezłego przystojniaka. 

Moje Nyny ma dziś 19 lat. A niedawno się urodziło... Kocham życie, bo dało mi ciebie. Kocham ciebie, bo jesteś moim życiem - napisała królowa życia. 

W urodzonym poście pojawiły się zdjęcia Conana Kaźmierskiego z dzieciństwa. Fani dostrzegli niesamowitą przemianę chłopaka. Dzisiaj po rozczochranym okularniku nie ma już śladu. Conan przypakował i wygląda jak młody bóg! 

Posłuchaj podcastu