Zamknij

Królowa życia starła się z Gabrielem. "Skończcie mnie szarpać!". Posypały się wyzwiska

13.11.2020 16:52
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. TRICOLORS/East News

Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" wybuchła po uszczypliwej uwadze Gabriela Seweryna. Gwiazda nie przebierała w słowach i brutalnie zadrwiła z projektanta i jego partnera Rafała Grabiasa. 

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najpopularniejszych gwiazd programu "Królowe życia". Mimo że przez dziewięć sezonów serialu przewinęło się mnóstwo ekscentrycznych bohaterek, 46-latka z Kłodzka nadal nie ma sobie równych. Wielu widzów nie ukrywa, że zasiada przed telewizorem wyłącznie dla niej. Być może to wywołuje ukłucie zazdrości u innych uczestników show, którzy mimo starań, nadal nie są w stanie zebrać tak licznego grona fanów, co Dagmara Kaźmierska i jej syn Conan. 

Niedawno z udziału w "Królowych życia" zrezygnowali Gabriel Seweryn i Rafał Grabias. Sympatyczna para gejów w poprzednim sezonie oprała swój wątek na przeżywaniu rozstania. Jednak fanom szybko udało się ustalić, że królowie życia w rzeczywistości nadal są razem, a ckliwy dramat został wyreżyserowany w celu podbicia oglądalności. Na parę spadła ostra krytyka. Z czasem wątek Rafała i Gabriela został wygaszony, a projektanci postanowili pożegnać się z programem. 

Królowe życia: Gabriel Seweryn i Rafał Grabias wzięli ślub. "Wesele jak minie korona" [FOTO]

Królowe życia: Dagmara Kaźmierska pokłóciła się z Gabrielem Sewerynem

W czasie kręcenia programu Dagmara Kaźmierska i Gabriel Seweryn nie mieli powodów do wzajemnej antypatii, ponieważ nigdy nie grali wspólnych scen. Mimo to relacje dwójki bohaterów nie należały do najserdeczniejszych. Dagmara powiedziała w jednym z wywiadów, że projektant ciągle coś do niej ma. Gabriel i jego partner Rafał nie chcieli wyznać, co konkretnie nie podoba im się w Dagmarze, ale nie ukrywali, że nie do końca rozumieją jej fenomen.

Po prawie roku skrywanych animozji doszło do ostrego starcia. Zaczęło się od uszczypliwej uwagi Gabriela na temat bliskich relacji Dagmary z Piotrem Wąsińskim, reżyserem i producentem "Królowych życia". 

Może teraz będą sceny z producentem Piotrem W. w programie "KŻ". Może ożywi ten program - napisał były gwiazdor show. 

Dagmara zareagowała ostro jak nigdy. Nie przebierając w słowach, wygarnęła "koledze" niemoralny styl życia i hipokryzję.  

Uważam, że ty ze swoim totalnie przetrąconym kręgosłupem moralnym jesteś ostatnią osobą, która powinna kogokolwiek krytykować. Bo to, jak wy się prowadzicie ze swoim "PARTNEREM RAFAŁKIEM", wzajemnie oszukując, zdradzając, strasząc etc., to jest nieporównywalnie gorsze od tego, czym ja się zajmowałam - grzmiała w komentarzu Kaźmierska. 

Staję do tego, co robiłam. Nie jestem hipokrytką, by udawać przed ludźmi świętą jak wy i wypierać się przeszłości. Trudniłam się sutenerstwem i h*j komu do tego. A już najbardziej tobie, bo nie pasujesz w najmniejszym stopniu do mojego prowadzenia się. Ponieważ tyle obcych HU**W w DU**E, co mieliście wy z Rafałem przez czas WASZEGO KRYSTALICZNEGO ZWIĄZKU, to nie miały wszystkie prostytutki razem wzięte, które dla mnie pracowały. Więc skończcie mnie szarpać! Bo NIE CHCIEJ, ŻEBYM SIĘ URUCHOMIŁA. Czego skutkiem będzie, że ludzie będą się brzydzić siedzieć z tobą - wami przy jednym stole. To tyle w temacie.

Ps. h*j przez samo 'h' specjalnie dla Ciebie, BURKU - rzuciła na koniec. 

Gabriel nie odpowiedział na obelżywe słowa Dagmary. Za to pisali do niego oburzeni fani. 

Jaką mendą trzeba być, żeby oceniać program, w którym się brało udział przez tyle sezonów. Biorąc za to pieniądze, zdobywając popularność, cokolwiek to znaczy dla ciebie.

Nie spodziewałam się, że po odejściu z programu tak nisko upadniecie. Ps. lubiłam was i miałam za dobrych, kulturalnych ludzi. Przykre. 

A co powiecie o zachowaniu Dagmary?