Zamknij

Królowe życia: Edzia pokazała zdjęcia ze ślubu. Dagmara zaszalała z kolorem kul [FOTO]

15.10.2020 12:17
Królowe życia: Dagmara Kaźmierska
fot. Damian KLAMKA/East News

Edzia z "Królowych życia" opublikowała zdjęcia ze ślubu. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej pochwaliła się uroczystością na Instagramie. Uwagę kradnie wspólne zdjęcie królach życia. Jak na ślubie Edzi wyglądała Dagmara? 

Edzia z "Królowych życia" w końcu pokazała zdjęcia ze ślubu kościelnego. Przyjaciółka Dagmary Kaźmierskiej opublikowała fotografie na Instagramie. Są wśród nich ujęcia Edzi w sukni ślubnej i jej męża Adama w momencie składania przysięgi oraz przed zabytkową syrenką, którą państwo młodzi przyjechali do kościoła. Najwięcej emocji wzbudziło jednak zdjęcie Edyty z Dagmarą. Matka Conana zadała szyku stylizacją kipiącą złotymi dodatkami i dobrała stylowe kule ortopedyczne. 

Ślub cywilny Edyty Nowak i Adama Nawary odbył się w ubiegłym roku w Wenecji. Uroczystość została pokazała w ósmym sezonie "Królowych życia". Młodej parze towarzyszyli wówczas Dagmara i Jacek. Już wtedy tabloidy donosiły, że Edzia jest w ciąży, co zresztą potwierdziło się później w serialu. Niestety w nowych odcinkach widzowie dowiedzieli się, że przyjaciółka Dagmary poroniła. Edzia i Adam wyprawili także ślub kościelny, ale relacją z wydarzenia pochwalili się dopiero w pierwszą rocznicę.

Królowe życia: Conan wbił szpilę Dagmarze. "To dlatego jesteś sama, mamo"

Królowe życia: Edzia opublikowała zdjęcia ze ślubu kościelnego

Ślub kościelny Edzi z "Królowych życia" został wyprawiony w Polsce. Jak widać na fotografiach, młodej parze towarzyszyło kameralne grono bliskich i przyjaciół. Edyta poszła do ołtarza w białej sukni i etoli. Pan młody miał na sobie klasyczny granatowy garnitur i muszkę.  

Nasza pierwsza rocznica ślubu kościelnego. "Co wiec Bóg złączył, niech człowiek nie rozdziela" - napisała Edzia.

Na ślubie naturalnie nie zabrakło Dagmary Kaźmierskiej. Królowa życia leczyła się wówczas po wypadku samochodowym, któremu uległa w maju 2019 roku i przyszła o kulach. Gwiazda zadbała, żeby i ten element pasował do jej barwnej osobowości, dlatego do zielonej tuniki i złotej biżuterii dobrała kule w kolorze różowym. 

Zobaczcie, jak w dniu ślubu Edzi prezentowała się główna bohaterka królowych życia.