Zamknij

Królowe życia: tragedia Edzi. Przyjaciółka Dagmary straciła ciążę

09.09.2020 10:59
Królowe życia: Dagmara i Edzia
fot. Instagram:@queen_of_life_77

Edzia z "Królowych życia" nie donosiła ciąży. Przyjaciółka Dagmary zakończyła ubiegły sezon w radosnym nastroju, obwieszczając, że spodziewa się dziecka z nowym partnerem. Jednak w nowych odcinkach "Królowych życia" Edzia pojawi się już bez ciążowych krągłości. 

"Królowe życia" wróciły po wakacjach na antenę TTV. To już 9. sezon serialu ukazującego kulisy życia ekscentrycznych i przedsiębiorczych kobiet uwielbiających otaczać się zbytkiem. Niezmiennie najpopularniejszą bohaterką show jest Dagmara Kaźmierska, szczera i bezkompromisowa właścicielka butiku z Kłodzka. W programie towarzyszy jej syn Conan oraz przyjaciele Jacek i Edzia. Perypetie tej ostatniej zdominowały poprzedni sezon, ponieważ okazało się, że Edzia wychodzi za mąż i spodziewa się dziecka. Dagmara nie kryła radości z ciąży przyjaciółki, nawet zaangażowała się w wybieranie imienia. Niestety w nowym sezonie "Królowych życia" widzowie nie zobaczą radosnych przygotowań do narodzin, bowiem Edzi nie udało się donosić ciąży.

Jesienią ubiegłego roku Edyta Nowak wzięła ślub ze swoim nowym ukochanym, Adamem Nawarą. Uroczystość odbyła się w romantycznej scenerii Wenecji. Już wtedy tabloidy donosiły, że kobieta jest w czwartym miesiącu ciąży, co zresztą potwierdziło się później w serialu. Dziecko miało przyjść na świat wczesną wiosną. W finałowym odcinku 8. sezonu "Królowych życia" pokazano ślub Edyty i Adama oraz oficjalnie potwierdzono, że para oczekuje potomka. Miało być to trzecie dziecko Edzi. Jak zdradziła w programie Dagmara, jej przyjaciółka ma już 12-letnią córkę Kryspinę i 20-letniego syna Nicolasa. 

Dagmara Kaźmierska robi show na planie "Pętli". Wideo z królową życia to hit! [WIDEO]

Królowe życia: Edzia straciła ciążę 

Edzia z "Królowych życia" niestety nie doczekała szczęśliwego rozwiązania. W odcinku, który zostanie wyemitowany w najbliższy piątek, widzowie dowiedzą się, że przyjaciółka Dagmary poroniła

Ja pi***olę, jestem załamana - powiedziała w programie Dagmara. - Przeżyła swoje, przeżyła, a kto by nie przeżył! Człowiek musiałby mieć serce z kamienia, żeby go to nie obeszło. Płakała Edzia... Co się wypłakała, to się wypłakała, zanim przyszłam, bo rzęsy miała już takie ch***owe... No wiadomo z czego, z płaczu - zdradziła jak zwykle szczera królowa życia. 

Edzia powoli dochodzi do siebie, ale gdy patrzy na wyprawkę przygotowaną dla dziecka, przepełnia ją żal. 

Misiu został, misiu będzie tu... Taki ładny kocyk - mówiła zdruzgotana. - Dlatego nigdy nie wolno nic kupować przed dzieckiem. Dostałam szoku, wszystko wyrzuciłam, dużo rzeczy - wyznała. 

Szczegóły smutnej historii Edzi poznamy w piątkowym odcinku "Królowych życia" o godzinie 22:15 na TTV. 

Posłuchaj podcastu