Zamknij

Gabriel gorzko o byłym partnerze. Opowiedział o przemocy i braku miłości. "Byłem jak bita żona"

16.09.2021 16:11
Gabriel Seweryn
fot. PIOTR FOTEK/REPORTER/EAST NEWS

Gabriel Seweryn jakiś czas temu rozstał się z Rafałem Grabiasem, z którym występował w "Królowych życia". Dziś tworzy szczęśliwy związek z Kamilem, a o byłym partnerze wypowiada się jak najgorzej. Słynny "Versace z Głogowa" ujawnił druzgocące szczegóły swojej byłej relacji. 

Gabriel Seweryn był jednym z najpopularniejszych bohaterów programu "Królowe życia". Występował tam razem ze swoim partnerem Rafałem Grabiasem, który był także jego prawą ręką w biznesie, jakim jest projektowanie i sprzedaż naturalnych futer. Po ósmym sezonie obaj gwiazdorzy zdecydowali się odejść z programu. Powodem miało być nie tylko znużenie formatem, ale także chęć naprawy związku, który od pewnego czasu miał przeżywać kryzys. Wkrótce okazało się, że nie ma już czego ratować.

W grudniu zeszłego roku Gabriel Seweryn ujawnił się ze swoim nowym chłopakiem i wyznał, że nie jest z Grabiasem od prawie dwóch lat. Wśród fanów zawrzało. Część poczuła się oszukana przez gwiazdorów "Królowych życia", którzy przez cały ten czas jak gdyby nigdy nic publikowali wspólne zdjęcia na Instagramie, udając, że nadal są parą. W końcu obaj przystąpili do medialnego prania brudów. Oskarżali się wzajemnie o zdrady, wykorzystywanie finansowe, wypominali kochanków, kłamstwa i manipulacje. Tymczasem kolejne szczegóły mrocznego związku królów życia postanowił ujawnić Gabriel Seweryn, którego autobiografia "bez cenzury" niedługo trafi na rynek.

Gabriel Seweryn ujawnia kulisy rozstania z Rafałem Grabiasem. Mówi o przemocy psychicznej 

Gabriel podkreślił w rozmowie z "Pomponikiem", że to nie on pierwszy dopuścił się zdrady. Wyznał także, że w związku z Rafałem nie było seksu od sześciu lat. Projektant obwinił byłego partnera o robienie medialnej szopki, dodał też, że to Grabias od początku podsyca skandal, wywlekając mniej lub bardziej prawdziwe historie z ich związku. 

Tym zajmował się mój eks, bo nie miał niczego innego do roboty. Mieszkał w moim warszawskim apartamencie, kontaktował się z dziennikarzami i prowadził nasze social media. […] Zamieszczał na nich to, co chciał i w efekcie wyszło, jak wyszło, czyli cyrk na kółkach - zarzucił byłemu Seweryn.

Projektant zwierzył się, że będąc w związku z Rafałem, doświadczał przemocy psychicznej. Jak opowiada, przez wiele lat znosił toksyczne zagrywki partnera, wypalając się emocjonalnie. O tym, jak bardzo wykończyła go ta relacja, uświadomił sobie dopiero na wizycie u psychiatry.

Byłem ofiarą manipulacji i przemocy psychicznej. Mówię to po raz pierwszy publicznie: potrzebowałem specjalistycznej pomocy i skończyłem u psychiatry! - wyznał Pomponikowi Grabriel Seweryn. Powiem więcej: pan doktor uratował mi życie! Miesiącami za rączkę wyprowadzał mnie z toksycznego związku. Nie obyło się bez psychotropów. Byłem jak bita żona, która nie jest w stanie odejść od męża oprawcy. Takie są fakty - powiedział. 

Dzisiaj oddycha pełną piersią i cieszy się życiem u boku młodszego Kamila. O swoim nowym związku wypowiada się w samych superlatywach. 

W końcu jestem szanowany, nie ma kłótni, wyzwisk, intryg. Dlatego codziennie tuż przed zaśnięciem wypowiadam to samo zaklęcie: "Chwilo, trwaj"! - przyznał w rozmowie z Pomponikiem. 

Tymczasem Rafał Grabias odpoczywa od związków, ciesząc się statusem singla. Jak wyznał, odkrywa nową drogę w życiu. Udało mu się także wrócić do dawnej pasji, jaką są rośliny. 

Rafał Grabias sprzedaje zioła i kwiaty na bazarze. "Kiedyś salony, dzisiaj stragany"

gabriel seweryn kamil
fot. TRICOLORS/East News
EN_01491615_0160
fot. VIPHOTO/East News
grabias
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS